17/12
Řešíte správu budovy? Víme, kde se můžete s důvěrou obrátit

Řešíte správu budovy? Víme, kde se můžete s důvěrou obrátit

17. prosince 2021 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Spousta organizací, které vlastní komerční, ale i jiné budovy, musí každoročně řešit, kdo se bude starat o jejich technický stav. Není to rozhodně snadné, vše musí být nejen funkční, ale i zabezpečené a splňovat různé normy a další pravidla. Aby vše fungovalo tak, jak má, je ideální se obrátit na společnost, která se zabývá správou budov.

Správa budov se vším všudy

Pokud vás zajímá komplexní správa budov, vězte, že je dostupná např. u společnosti HomePro Správcovská, s.r.o. Najdete ji na stránkách homepro-sprava.sk. Tato společnost vám zastřeší všechny úkony, které budete potřebovat. Zavoláte na jedno telefonní číslo (24/7 funguje i havarijní služba) a vyřešíte cokoli. Už nebudete muset hledat a organizovat dodavatele, řemeslníky…

Za služby HomePro Správcovské budete platit jednou do měsíce, ušetříte mnoho času a můžete si být jistit, že s kvalitou prací budete plně spokojeni. I v případě, že bude potřeba komunikovat v angličtině či němčině, tady nenarazíte.

budovybudovy

Správa bytových domů

Pokud vlastníte bytový dům, i tady je potřeba zajistit nájemníkům funkční světla, tekoucí vodu, odtékající odpady… Zní to možná legračně, ale i u menšího domu je to pro majitel časově náročné, zajištění oprav mnohdy zabere spoustu času, stejně tak asistování při zjišťování závady a podobně. Kvalitní správa bytových domů ať už jsou velké či menší, i to je činnost, se kterou má HomePro Správcovská bohaté zkušenosti.

Kdy probíhala kontrola hydrantů?

HydrantHydrant

V každé nemovitosti, kde žije více nájemníků, nebo zde sídlí společnosti, ale i v jiných, musí být dostupné a funkční hydranty pro případ vzniku požáru. Ty je potřeba pravidelně kontrolovat. Pečlivá kontrola hydrantů a jejich případné opravy, to je doménou společnosti Pyroboss, s.r.o. Kontaktujte ji např. přes webové stránky pyroboss.sk nebo na telefonním čísle +421 908 274 0­14. Budete zajisté spokojeni.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality