21/5
Central Group - a web centralgroup.cz

Central Group - a web centralgroup.cz

21. května 2009 v 00.00, Developeři

Sponzorované odkazy

Hledáte kvalitní bydlení a chcete mít jistotu renomované společnosti, která už se po mnoho let chlubí dominantním postavením na českém trhu? Přesně tento stručný popis vystihuje jednu z největších firem zabývajících se bydlením u nás, pražskou Central Group. Nabízí byty, domy i parcely v mnoha lokalitách v Praze a chlubit se může tisícovkami spokojených klientů. Jen za minulý rok činil hrubý zisk společnosti 770 miliónů korun, díky čemuž se s ní nemůže měřit žádná jiná realitní agentura v ČR. Vysoká kvalita podložená mezinárodními certifikáty a mnohaletá praxe jsou jen některé výhody, které lze při spolupráci s Central Group získat.

Central Group - a web centralgroup.cz (http://www.realitymag.cz)

O společnosti Central Group

Na trhu se tato společnost objevila v roce 1994, kdy ji založil Dušan Kunovský, který také vlastní 90% všech akcií. Zbylých 10% vlastní švýcarská investiční společnost Global Property Capital, takže je Central Group v podstatě česko-švýcarskou firmou, která ale od počátku své existence sídlí v Praze. Za svou patnáctiletou historii se přímo podílela, respektive dokončila více než stovku residenčních projektů a dnes tak nabízí volné byty a domy takřka pro každého. Když se nepočítají dělníci, kteří neustále pracují na stále se vyvíjejících se stavebních projektech, tak je v Central Group zaměstnáno zhruba 250 pracovníků. Mimo jiné se tato společnost také zabývá hypotékami a dalšími typy financování, které za výhodných podmínek nabízí svým klientům. V současné době své pole působnosti rozšiřuje za hranice Prahy a to především do Karlových Varů, když se na trhu pohybuje se základním jměním 1,9 miliardy korun.

Central Group - a web centralgroup.cz (http://www.realitymag.cz)
Central Group - a web centralgroup.cz (http://www.realitymag.cz)

Vzorkovna

Bez pochyby zajímavou součástí celé Central Group je vzorkovna, ve které si může zákazník vybrat takřka všechny prvky do svého nového bydlení. Kuchyně, koupelny, koberce, dlažby, dveře, zárubně a další. To vše si může každý, kdo si vybral u Central Group své vysněné bydlení, vybrat a bez jakýchkoliv příplatků to získá do svého domu či bytu. Většina modelů je nabízena ve dvou variantách – levnější standardní a luxusnější příplatková. V praxi to vypadá tak, že díky spolupráci s touto realitní společností nepřijdete do prázdných prostorů, ale byt bude vybaven doplňky, které si ve vzorkovně vyberete. Zajímavý prvek, který opět posouvá Central Group oproti konkurenci o krok napřed.

Central Group - a web centralgroup.cz (http://www.realitymag.cz)
Central Group - a web centralgroup.cz (http://www.realitymag.cz)

zdroj: http://www.central-group.cz/

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality