26/11
Ohřejte se na maximum

Ohřejte se na maximum

26. listopadu 2019 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Nastalo chladné a studené období. Podzim a zima si žádá proto více možností vyhřívání domova. A možností máte mnoho. Hitem jsou přenosní ohřívadla, která nezklamou!

Je libo konvektor, teplovzdušný ventilátor nebo olejový radiátor? Každý jeden z nich dokáže svým teplem potěšit nejednoho „zmrzlíka“ a zároveň vykouzlit příjemnou a hřejivou atmosféru vašeho domova. Ohřejte se doma na maximum!

Podzim a zima jsou tady a s nimi i velmi nízké venkovní teploty a dotěrná zima. Ta si občas prorazí cestu i do vašich příbytků. A tak dříve či později budete stát před rozhodnutím, jak svůj domov zahřát. Zkuste některý z našich tipů – jsou nejen velmi výkonné, ale i nadmíru designově zdařilé, tudíž výš interiér nejen prohřejí, ale i dozdobí a krásně do něj zapadnou.

Ohřejte se na maximum (http://www.realitymag.cz)

Novinka s funkcí Turbo

A konvektorem KS3030 vás nezaskočí ani ta největší zima. Má totiž Turbo funkci, která dokáže zvýšit jeho výkon a tím rychleji dosáhnout požadované teploty v místnosti. Ale ani bez Turba není nový konvektor žádné „béčko“.

Nabízí rovnou tři stupně nastavení – 1200 Wattů, 2000 Wattů a 2000 Wattů plus ještě ventilátor, který zajistí rychlý ohřev a efektivnější šíření tepla v místnosti. Konvektor i termostat, který automaticky spíná a vypíná topné těleso, udržuje zvolenou teplotu a prostor zbytečně nepřetápí. A nepřehlédnutelný je i cool atraktivní design i trendy neutrální barevné provedení. Cena činí 1 399 korun.

Ohřejte se na maximum (http://www.realitymag.cz)

Tvrzené sklo se stylovým designem

Skleněný konvektor s dálkovým ovládáním KS4000 a KS4010 má stylový elegantní design, přičemž nabídne hned celou řadu užitečných funkcí. Vyroben je z tvrzeného skla, díky čemuž se jeho hladký povrch dobře udržuje a vybaven je i praktickým dálkovým ovládáním. Konvektor má dva stupně výkonu a jeho termostat lze nastavit na teplotu od 16 do 40°C.

Za necelou hodinu tak dokáže proto prostor o velikosti 20 m2 oteplit o 5°C. Je vybaven podsvíceným LED displejem, na kterém je možné nastavit nejen požadovanou teplotu, kterou bude automaticky dodržovat, ale za pomoci funkce týdenního časovače také dobu, po kterou bude v provozu. Konvektor lze použít jako volně stojící topidlo nebo ho jednoduše připevnit na zeď. Vyrábí se v bílé (KS4000) a černé (KS4010) variantě. Cena je 2 499 korun.

Ohřejte se na maximum (http://www.realitymag.cz)

Sálavé teplo v praktické klasice

Největší výhodou olejového radiátoru RO3211, RO3209 a RO3207 je jeho schopnost předávat teplo ještě hodnou chvíli po vypnutí, což je možné díky naakumulování v nahřátém oleji uvnitř topidla. Olejový radiátor má trojku stupňů výkonu – 600, 900 nebo 1500 Wattů, disponuje termostatem a vybaven je i dvojitou tepelnou pojistkou proti přehřátí.

Manipulaci s ním radiátorem vám usnadní kolečka, praktické madlo a také držák na kabel. K mání je ve třech variantách – jako sedmičlánkový (RO3207 za 1 199 korun), devítičlánkový (RO3209 za 1 599 korun) a jedenáctičlánkový (RO3211 za 1 799 korun).

Ohřejte se na maximum (http://www.realitymag.cz)

Skvěle ovladatelný díky vychytané wifi

Stačí pouze stáhnout aplikaci do chytrého telefonu a teplovzdušný ventilátor VT5000 a VT5010 můžete ovládat prakticky odkudkoliv a kdykoliv. Pomáhá k tomu integrovaná wifi. Prostor si tak můžete vytápět s patřičným předstihem a až dorazíte domů, bude už všude krásně teplo a útulno. Oblíbila si jej i moderátorka a modelka Monika Leová.

Teplovzdušný ventilátor má termostat nastavitelný na teplotu od 5 do 35 °C, 12hodinový časovač a dva provozní stupně intenzity proudění vzduchu. Praktický je i prachový filtr, panel s LED displejem a dálkový ovladač. K dostání je v bílé (VT5000) a černé (VT5010) barvě za 3 499 korun.

Zdroj foto: Concept

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality