17/12
Zbavte se nepříjemného hluku doma i ve firmě

Zbavte se nepříjemného hluku doma i ve firmě

17. prosince 2021 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Mít sousedy, s nimiž se nám kvůli hluku, který denně působí, velmi špatně žije, je nepříjemné a obtěžující. Pokud se nemají k tomu, aby svou zeď či podlahu odhlučnili, můžete se bránit sami. Na webu potichu.sk najdete firmu, která vás zbaví jakéhokoli hluku a umožní vám žít příjemněji.

Odhlučnění podlahy

Velmi často vzniká hluk tím, že naše děti běhají v podkroví domu, nebo třeba sousedovy děti běhají, dupají, posunují těžké stolové nohy a podnože, a po dlažbě jimi vržou v bytě nad vámi atd. Jde o hluk vznikající při přímém kontaktu s podlahou. A právě tato část podlahy bývá často podceňovaná, řešená z nevhodných materiálů nebo provedená nevhodnou technologií. Především tepelná izolace má problém především na nízké frekvenci a neumí daný hluk uspokojivě eliminovat.

StolyStoly

Uvedené dupání, bouchání, také chůze atd., jsou zvuky na nízké frekvenci. Je podstatné vybrat materiál, který funguje i při nízké frekvenci hluku. Ideální je, když se kročejová izolace řeší již při výstavbě, je neúčinnější umístit ji pod potěr. Pokud to ale nejde, dá se nápomocná kročejová izolace pod plovoucí podlahu, nášlapnou vrstvu, koberec nebo dlažbu.

izolaceizolace

Kdy sáhnout po akustické pěně?

Akustická neboli absorpční pěna se používá jako výplň konstrukcí se zvukově-izolačními deskami, nebo k řešení akusticky prostoru. Kupříkladu akustická lisovaná pěna SIlent Foam 120 má hustotu 120 kg / m3, a společnost Potichu s.r.o. více absolutně nedoporučuje.

Akustická lisovaná pěna Silent Foam není vhodné používat samostatně k obkladu stěny, nebo třeba stropu. Její vlastnosti nejsou dostačující k útlumu v nízkých frekvencích zvuku. Je nutné ji do konstrukce kombinovat s deskou s vysokou neprůzvučností Rw. Cena kvalitní akustické pěny se slevou je aktuálně 20,52 euro.

Zbavte se nepříjemného hluku s pomocí potichu.sk. Budete jistě spokojeni.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality