13/1
Sen bydlet ve vlastním vám splní hypotéka

Sen bydlet ve vlastním vám splní hypotéka

13. ledna 2020 v 06.30, Služby

Téměř každý z nás touží po vlastním bydlení, neboť placení podnájmu považujeme za vyhazování peněz oknem. Podmínky hypoték se ovšem rok od roku zpřísňují. Jak jednoduše zjistíte, jestli na tento způsob financování dosáhnete?

Spočítejte si to

V současné době již nemusíte obcházet pobočky jednotlivých hypotečních bank, abyste si udělali představu, kolik si můžete půjčit. Vše si zjistíte z pohodlí vašeho domova pomocí šikovného online nástroje, jímž je hypoteční kalkulačka. Zde stačí zadat hodnotu nemovitosti, výši úvěru, dobu splácení, měsíční splátku, typ nemovitosti a údaje o žadateli. Během okamžiku se vám porovnají hypotéky od všech bank. Nejpozději do 24 hodin obdržíte předschválenou nabídku. Celým procesem vás provedou online hypotéční specialisté, jejichž posláním je zpříjemnit, zrychlit a zjednodušit klientům získání hypotéky online. Miroslav Majer, CEO hyponamiru.cz říká: „Měníme hypotéční trh, proto od roku 2017 jako první nabízíme online sjednání hypoték na českém trhu. Od té doby máme stovky spokojených klientů.“ Díky tomuto přístupu se hyponamiru.cz řadí k fintech lídrům na českém trhu, kteří jsou průkopníky v inovacích ve finančních službách.

Jděte na to chytře

V případě, že máte rozpůjčované peníze od vícero bank, zcela jistě platíte v součtu mnohem větší úrok, než musíte. V neposlední řadě je třeba zmínit hlídání různých termínů splatnosti, různé výše splátek, které je třeba posílat na jiná čísla účtů. Jak z toho ven? Cestou je refinancování a konsolidace, díky nimž lze sloučit více úvěrů a půjček do jednoho, či získat výhodnější podmínky u hypotéky. Vaše původní hypotéka bude u stávající banky splacena a vy získáte nový hypoteční úvěr zpravidla s výrazně nižší úrokovou sazbou a dalšími výhodami. Jimi jsou prodloužení doby splatnosti hypotéky nebo navýšení úvěrového rámce.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality