30/1
Proč si pořídit nemovitost v Praze?

Proč si pořídit nemovitost v Praze?

30. ledna 2020 v 18.30, Developeři, Nové domy

Mnoho lidí nedá dopustit na bydlení ve vesnicích, či malých městech, ale z hlediska životního komfortu stále vyhrávají velká města. Spousta z nás se vydá studovat vysokou školu do větších krajských měst, a s vysokoškolským diplomem v kapse zjišťuje, že velkoměsto poskytuje značné výhody i z hlediska budování kariéry.

Například v Praze je nezaměstnanost dlouhodobě nejnižší z celé republiky. Pracovní příležitost zde nalezne opravdu každý. Navíc platy v hlavním městě jsou vysoko nad republikovým průměrem. Další výhodou bydlení v Praze je to, že zde lze celkem snadno najít bydlení, ať již v nájmu, nebo vlastní. Novostavby v Praze rostou jako houby po dešti, odpadá tak i několikaleté hledání vhodné nemovitosti pro vaši rodinu. Nabídka je opravdu široká.

Pokud máte větší rodinu a raději byste bydleli ve vlastním rodinném domku, než se tísnili společně v bytě, prodej rodinných domů v Praze prožívá v dnešní době svou renesanci. Lidé pomalu upouští od bydlení ve 20 kilometrů vzdálených satelitních městečkách, protože pak dennodenně tráví hodiny v kolonách cestováním za prací.

Rodinné domy Štěrboholy, foto: finep.czRodinné domy Štěrboholy, foto: finep.cz

Developerské projekty jsou koncipovány tak, aby poskytovaly svým budoucím obyvatelům kvalitní zázemí a pohodlné bydlení. Při výběru nového místa k výstavbě je dbáno na to, aby jak byty, tak i rodinné domy disponovaly veškerým uživatelským komfortem. Samozřejmostí jsou občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost a dostatek zeleně.

Byty Kaskády Barrandov, foto: finep.czByty Kaskády Barrandov, foto: finep.cz

Nákup nemovitosti je dlouhodobá investice, mnohdy na celý život, proto důkladně zvažte, od jaké společnosti si jí pořídíte. Dbejte na reference, ptejte se a porovnávejte pečlivě všechny nabídky. Stavební společnost by měla při výstavbě používat pouze prvotřídní materiály, které zaručí nejen dlouhou životnost nemovitosti, ale také i nízkou energetickou náročnost budovy. Kvalitní developer se pozná podle toho, že nabízí i něco navíc. Kromě prvotřídního zákaznického servisu při výstavbě, který je samozřejmostí, poradí i s financováním a návrhem vhodného vnitřního uspořádání bytu a jeho konečným designem.

Náš tip: Kompletní nabídku nemovitostí na prodej v různých částech Prahy najdete na internetových stránkách finep.cz. Ať již hledáte rodinný dům, nebo byt, určitě si ze široké nabídky vyberete.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality