13/4
Chvíle pohody jsou důležité

Chvíle pohody jsou důležité

13. dubna 2020 v 00.00, Služby, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Souhlasíte, že odpočinek a čas pro sebe je důležitý? Že prospívá našemu životu, kondičce a zdraví? A že toto platí v době pandemie dvojnásob?

Ono totiž není podstatné mít jen střechu nad hlavou a domov jako takový, ale zajistit si co možná nejvíce, aby to byl domov šťastný, spokojený a harmonický. Pojďte na chvíli nechat vše plynout, nedělat nic, dopřát si zdánlivě zanedbatelné maličkosti.

Chvíle pohody jsou důležité (http://www.realitymag.cz)

Jaké máme na mysli?

 • Dejte si deset minut klidu denně s japonskými vonnými sirkami Hibi
 • Dopřejte si voňavé a útulné domácké chvilky s legendárními svíčkami P.F.Candles
 • Dopřejte si koupelový rituál s doplňky a kosmetikou Meraki
 • A tečku tomu dejte s prémiovým bylinným čajem Pukka
 • Potěšte se s něžnými zápisníky Rifle Paper
 • Udělejte si prima rodinné chvilky se stolní hrou Mikádo
 • Zabavte sebe i děti s razítky Londji
 • Malujte si celá rodina s pastelkami Kitpas.
 • Čtěte si a tvořte s časopisem Raketa
  Chvíle pohody jsou důležité (http://www.realitymag.cz)

Sirky Hibi

Japonský produkt „Hibi – 10 minut vůně„ aroma" je moderní adaptací vonné tyčinky. Má formu sirky, kterou zapálíte a položíte na speciální bezpečnou podložku. Zklidňující vonnou atmosféru si tak vykouzlíte lusknutím prstů v kanceláři, doma při odpočinku, při józe, meditaci i venku. Mezi oblíbenými vůněmi nechybí geranium, svůdný ylang-ylang či delikátní japonský cypřiš.

Chvíle pohody jsou důležité (http://www.realitymag.cz)

Vonné svíčka a difuzery P.F.Candles

Chcete-li odměnit sebe nebo vaše blízké máme pro vás ideální řešení. Přírodní, netoxické svíčky jsou vyrobeny ze sójového vosku a potěší ženy i muže. Oceníte nejen jejich smyslnou vůni, ale také elegantní design. Druhou možností jsou a difuzéry P.F.Candles, které jsou jednoduché na použití a s cool vůněmi. Díky použitým ingrediencím není vůně svíček přehnaně vtíravá, můžete si ji tedy užívat každý den!

Chvíle pohody jsou důležité (http://www.realitymag.cz)

Meraki koupelové produkty

Produkty dánské značky Meraki jsou oblíbené pro spojení kvalitní biokosmetiky a skandinávského decentního designu, který se promítá i do zdánlivé banality, jakou se může jevit obal a nádoby v koupelnách. Kosmetika a čistící prostředky Meraki jsou založené na přírodních a účinných ingrediencích, neobsahují parabeny, barviva a další látky, které do přírodní kosmetiky nepatří. Případnou jemnou vůni zajišťují jen esenciální oleje. V repertoáru najdete krásné koupelnové doplňky.

Chvíle pohody jsou důležité (http://www.realitymag.cz)

Rifle Paper notesy

Z malé garážové dílny na Floridě až na mezinárodní úroveň. To je cesta manželů Anny a Nathana Bond a jejich firmy Rifle Paper Co., kterou společně založili v roce 2009. Dnes už jsou jejich papírenské výrobky fenoménem. Diáře, zápisníky a spousta dalších praktických produktů si dnes mohou pořídít lidé z celého světa včetně vás. Krásné výtvarné zpracování, kvalita výrobků, vůně papíru a možnost zase psát rukou – to je jen několik důvodů, proč zápisník pořídit.

Chvíle pohody jsou důležité (http://www.realitymag.cz)

Hračky a razítka Londji

Španělská značka Londji vsadila na tradiční, někdy i polozapomenuté hračky, přidala špeku inovace, kvalitní design a originální produkty byly na světe. Ať už jsou to puzzle, papírové hry, točící káči nebo krasohledy, a naše avizovaná razítka, vše se vyrábí v Barceloně, šetrně k životnímu prostředí, převážně ze dřeva nebo recyklovaného kartonu.

Chvíle pohody jsou důležité (http://www.realitymag.cz)

Kitpas pastelky

U kreslících potřeb Kitpas si můžete být jisti netoxicitou. Pohybují se na pomezí mezí křídami a voskovkami. Lze je použít na papír, tabuli, sklo i kachličky, děti zcela jistě nadchne proměna ve vodovky. Japonský výrobce Rikigaku má osmdesátiletou tradici v produkci barevné křídy a téměř šedesát let zaměstnává také lidi s mentálním hendikepem. Jejich práce, důstojnost, radost a pocit zadostiučinění jsou ve výrobním procesu firmy stejně důležité jako využití ekologických technologií a důraz na vysokou kvalitu produktů.

Chvíle pohody jsou důležité (http://www.realitymag.cz)

Časopis Raketa

Jako obvykle v časopise najdete spoustu chytré zábavy pro děti i dospěláky. Aktuální číslo oblíbeného dětského časopisu obsahuje návody na skvělé hry ve skupině, ve dvou i pro jednoho. Naučíte se hrát Šibenici i Maroko, stavět domácí bunkr a vyrábět vlastní křídy a modelínu. Můžete si vystřihnout legendární karetní hru, zabloudit s princem z Persie a hledat rozdíly v kasinu. Zjistíte, jaké digitální hry budou bavit i rodiče nebo jak si hrají děti v zemích třetího světa.

Chvíle pohody jsou důležité (http://www.realitymag.cz)

Pukka bylinné čaje

Pojímají v sobě výběr z toho nejlepšího co můžete na trhu najít. Čaje jsou jedinečné díky biokvalitě, a výrobě a zpracování za spravedlivých podmínek. Dopřejte si společné chvilky s rodinou a čaji značky Pukka.

Veškeré produkty najdete na e-shopu Nila.cz.

Zdroj foto: Nila.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality