15/9
Hledáte řemeslníky? Zkuste Celostátní českou službu

Hledáte řemeslníky? Zkuste Celostátní českou službu

15. září 2020 v 00.00, Služby, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Najít na trhu kvalitního řemeslníka, malíře nebo stěhováka může být pro řadu lidí, zejména těch starších, problém. S jeho řešením pomáhá Celostátní česká služba, která vedle zprostředkování manuálních prací zajistí i jiný servis.

Díky této službě získáte také informace o spojích, kulturních událostech a finanční či realitní poradenství. A v rámci spolupráce s věrnostním programem Sphere můžete navíc ušetřit i při běžných nákupech.

Co je Celostátní česká služba?

Celostátní česká služba se specializuje na zprostředkování služeb a výhod pro lidi v Česku. „Služby jsou dostupné pro každého nehledě na věk. Cílem Celostátní české služby je vytvoření komunity s velkým počtem uživatelů. Větší počet uživatelů znamená lepší postavení při zajišťování slev a výhod u dodavatelů služeb,“ říká Michal Olšanský z Celostátní české služby.

Hledáte řemeslníky? Zkuste Celostátní českou službu (http://www.realitymag.cz)

Základním stavebním kamenem služby je uživatelská linka, která slouží k samotnému zprostředkování služeb. Ty jsou rozdělené do šesti kategorií. „Dlouhodobě největší zájem je o zprostředkování služeb v oblasti manuálních prací. Našim klientům pomáháme zprostředkovat rekonstrukce koupelen a bytů, instalatérské služby, hodinové manžely a další,“ popisuje Olšanský s tím, že uživatelé, kteří jsou v programu na dobu neomezenou, mají díky tomu u dodavatelů i výhodnější cenové podmínky.

Co vše lze poptávat?

Podobně jako řemeslníky a pomoc do domácnosti mohou lidé poptávat právní či finanční poradenství a služby. Celostátní česká služba jim zprostředkuje kontroly smluv, případně i nezávislého finančního poradce, který pomůže s výběrem vhodných produktů, jako jsou penzijní pojištění, stavební spoření či investice. V případě domácností služba zajistí odborníky, kteří klientům pomohou zkontrolovat stávající smlouvy na dodávky energií a tyto náklady pak optimalizovat.

Hledáte řemeslníky? Zkuste Celostátní českou službu (http://www.realitymag.cz)

Řešit můžete i bydlení

Zkrátka nepřijdou ani lidé, kteří chtějí řešit bydlení. Nasmlouvaní odborníci jim poradí s prodejem, koupí i pronájmem, stejně tak pomohou zajistit například znalecký posudek či energetický průkaz nemovitosti. „Posledním pilířem jsou pak informační služby. Uživatelům vyhledáme informace o otvíracích dobách, odjezdech spojů, kulturních akcích, letenkách, ubytování, slevách a mnoho dalšího,“ doplňuje Michal Olšanský.

Pouze prověřené firmy

Celostátní českou službu aktuálně využívá více než deset tisíc lidí. Služby v rámci šesti zmíněných kategorií jim jejím prostřednictvím dodává několik desítek prověřených firem. „Při výběru dodavatelů přitom nehledíme na recenze, které nemusejí být vždy zcela reálné. Kvalitu ověřujeme sami vždy přímo od člověka, jenž si službu objednal, nikoliv od firmy, která ji prováděla. Zajímají nás parametry jako komunikace s firmou, kvalita práce, dodržení termínů, doporučení i cena,“ říká Olšanský.

Slevy v obchodech

Kromě zprostředkování služeb se členům programu nabízí možnost využít i slev v řadě tuzemských a slovenských obchodů. Celostátní česká služba spolupracuje s věrnostním programem Sphere, který poskytuje slevy ve více než deseti tisících obchodních místech v České republice a na Slovensku. Uživatelům v nich stačí pouze vytáhnout členskou kartičku.

Zdroj foto: Shutterstock.com; Pixabay.com

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality