24/11
Online prodej nemovitosti? I to je dnes možné!

Online prodej nemovitosti? I to je dnes možné!

24. listopadu 2020 v 00.00, Realitní kanceláře, Služby

Sponzorované odkazy

Covid-19 hýbe celým světem, všemi trhy a nabídkou i poptávkou. Dopady má i na realitní trh s nemovitostmi. Při jarní vlně koronaviru byl pokles prodeje nemovitostí značný, stejně tak trvá i nyní. Je tu však řešení – online a bezkontaktní prodej!

Ano s touto nelehkou dobou přicházejí i inovace, které jsme si neuměli představit. A roč ne? Je-li to v zájmu bezpečnosti a zdraví, lze takto pojmout ledacos i prodej nemovitostí.

Tak trochu jiný prodej či koupě

Odlišný a jiný, to je prodej nemovitostí online a bezkontaktně. Dnes již můžete ochránit své zdraví a nechodit po daných lokalitách, ani pouštět k vám do bytu či domu při prodeji cizí osoby. Skutečně nemusíte navštěvovat s makléřem byty či domy, které si chcete prohlédnout a vybírat mezi několika variantami a možnostmi koupě.

Můžete si vše prohlédnout z pohodlí domova, od stolu, online na fotografiích, 3D zobrazení a videu. S makléřem můžete hovořit po telefonu, skrz Skype či messenger nebo jiné komunikační aplikace.

Okamžitá služba

Tento způsob prodeje je ve světě docela běžný a není neobvyklý. Online prohlídky a možnost, která vám zajistí zjištění hodnoty, cenové nabídky koupě a prodeje bezkontaktně a online. A to od prvotního zájmu, přes prvotní odhad až po konečný podpis smlouvy. Vše jednoduše a hladce.

Okamžitá služba je něco, co Češi doposud neznali a nevyužívali. Pandemie však takovou možnost nabízí a poptávka po službě, kterou u nás nabízí například společnost Reas je vysoká.

Společnost Reas

Firma Reas byla založena roku 2016 a nabízí něco, co nebylo dosud u nás zaběhnuté – online prodej s propojením na katastr nemovitostí. Je to možnost, která lidem nabízí jistotu kupce a sníží problémy (nejen) v Covidové době na minimum.

Nevěříte? Stačí vyplnit formulář na jejich stránkách a vyzkoušet si pohodlný a jedinečný způsob prodeje či koupě nemovitosti.

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality