22/9
Vnitřní odpovídací jednotka 2N® Indoor View

Vnitřní odpovídací jednotka 2N® Indoor View

22. září 2020 v 00.00, Služby

Sponzorované odkazy

Společnost 2N, výrobce IP interkomů a přístupových systémů vám představuje novou vnitřní odpovídací jednotku 2N® Indoor View, která funguje jako protějšek ke dveřním interkomům 2N.

Tato jednotka je unikátní nejen svým zpracováním, ale i použitými materiály. Je určená do interiérů, především však prostor rezidenčního typu. Jednotka byla celá navržena a vyrobena v České republice. Její elegantní a sofistikovaný design vyvinul český designér Kryštof Nosál, který získal řadu prestižních mezinárodních ocenění včetně Red Dot, Good Design a iF Design Award.

2N® Indoor View

Nová odpovídací jednotka ohromí barevným dotykovým displejem o rozměru 7 palců s naprosto jemným HD obrazem. Leštěný povrch ze 4 mm silného tvrzeného skla jí dodává nejen nevšední eleganci, ale také zvýšenou odolnost proti poškrábání a nárazu.

Kromě přijetí videohovoru, otevření dveří, přehrání zmeškaných videohovorů či zapnutí tichého modu, jednotka v klidovém režimu navíc zobrazuje aktuální předpověď počasí. Díky širokoúhlému obrazu mohou uživatelé s přehledem přečíst i jmenovku kurýra.

Krystalicky čistý zvuk v HD kvalitě garantuje použití audio kodeku G.722, inovativní výstup pro reproduktor a systém pro potlačení okolních ruchů. Kromě tradičního umístění displeje na stěnu je k dispozici i stojánek pro praktickou instalaci na stůl na recepci nebo v kanceláři.

Instalace a zapojení jednotky

Obojí je u 2N® Indoor View velmi snadné. Využití strukturované kabeláže typické pro dnešní domy umožňuje 2N® Indoor View doslova zacvaknout do systému a během pár sekund zajistit komunikaci i napájení přes PoE. Všechny nové odpovídací jednotky lze snadno nastavit přímo přes jejich webové rozhraní či vzdáleně s využitím cloudové služby 2N® Remote Configuration. Tím navíc administrátorům a správcům objektů kompletně odpadají starosti spojené s nastavováním routerů a firewallů. Jednotka se dodává v elegantní černé nebo čistě bílé barvě a její orientační cena činí je 11 336 Kč bez DPH.

Na video o 2N® Indoor View mrkněte zde

O 2N Telekomunikace a.s.

2N je evropská firma zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti IP interkomů a přístupových systémů. Podle zprávy IHS je největším světovým výrobcem IP interkomů, významným inovátorem je též v oblasti IP přístupových systémů, IP audia a IP výtahových komunikátorů. Společnost byla založena v roce 1991 v České republice a má sídlo v Praze. Nyní má 2N více než 340 zaměstnanců a pobočky v USA, Velké Británii, Německu, Francii, UAE, Austrálii a Itálii, disponuje též širokou distribuční sítí po celém světě. V roce 2016 se společnost 2N stala součástí globální skupiny Axis Group. Pro více informací navštivte www.2N.cz.

Zdroj foto: 2N

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality