6/7
Nový interkom 2N IP Style: trend budoucnosti přístupových technologií

Nový interkom 2N IP Style: trend budoucnosti přístupových technologií

6. července 2021 v 00.00, Služby, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Technologický vymazlený přístup do vašich domovú nabízí firma 2N a jejich nový nejvyšší model 2N® IP Style. Je kombinací toho nejlepšího, co je možné dosáhnout v designu a digitálních technologiích.

Novinka postavená na next-gen platformě s podporou procesoru Axis Artpec 7 nastavuje nový standard v oblasti uživatelského rozhraní, výkonu a estetiky. Model tak představuje symbolický milník završující 30 let působení značky 2N na trhu.

Seznamte se: 2N® IP Style

Atraktivní 10" dotykový LCD displej poskytuje kompletní a detailní přehled o příchozích. Vysokou odolnost zajišťuje 4 mm tvrzené sklo a uživatelskou přívětivost zase ovládání ve stylu „chytrého telefonu“ s okamžitou odezvou. Významnou technologickou novinkou je možnost volby zobrazení odlišných uživatelských rozhraní v závislosti na tom, jestli interkom slouží v bytovém či rodinném domě nebo jinde.

Nový interkom 2N IP Style: trend budoucnosti přístupových technologií  (http://www.realitymag.cz)

Inteligentní kontrola vstupu

Díky výkonu čipu Axis Artpec 7 a výhodám IP zařízení poskytuje 2N® IP Style majiteli nebo uživateli budovy veškerou inteligenci potřebnou pro kontrolu vstupu přímo u dveří budovy. Nové čipové řešení interkomu zvládne několik souběžných Full HD streamů a poskytuje plnohodnotný barevný obraz bez umělého osvětlení. Jeho 5MPx kamera s vestavěnými technologiemi širokého dynamického rozsahu (WDR) zajišťuje výjimečnou kvalitu obrazu, a to i za špatných světelných podmínek.

Nový instalační modul

Součástí top modelu je i zbrusu nový instalační mechanismus, který 2N vyvinula na základě zpětné vazby od instalačních firem. Patentovaný výklopný systém umožňuje instalátorům používat obě ruce pro práci s kabely, což instalaci nejen urychluje, ale také usnadňuje.

Nový interkom 2N IP Style: trend budoucnosti přístupových technologií  (http://www.realitymag.cz)

Michal Kratochvíl, generální ředitel společnosti 2N Telekomunikace, řekl: „2N® IP Style přináší revoluci v oblasti přístupových systémů pro nadstandardní rezidenční a kancelářské budovy. Interkom má nejlepší kameru, nejlepší přenos obrazu včetně displeje a intuitivní uživatelské rozhraní, které lze aktivovat pouhým klepnutím na chytré zařízení – to vše v nadčasovém designu."

Rychle a jednoduše

Nový interkom umožňuje rychlejší a jednodušší přístup, protože podporuje nejširší škálu přístupových technologií – včetně WaveKey, nejrychlejší technologie mobilního přístupu s využitím Bluetooth a všech technologií vstupních karet. Samozřejmostí je také inteligentní PIN klávesnice.

Nový interkom 2N IP Style: trend budoucnosti přístupových technologií  (http://www.realitymag.cz)

Tři režimy

Díky nainstalované přístupové technologii WaveKey podporuje 2N® IP Style režimy Touch, Tap in App a Motion. Režim Motion znamená, že pokud má uživatel na svém mobilním zařízení autorizovanou aplikaci, kamera interkomu zaznamená jakýkoli pohyb této osoby v zorném poli 170° a automaticky otevře dveře.

Odolný a kompatibilní

Interkom 2N® IP Style je navržen a vyroben s důrazem na otevřené protokoly, takže ho lze stejně jako ostatní interkomy z portfolia 2N integrovat se systémy třetích stran. Zároveň snadno odolá nepříznivému počasí a dalším vlivům v souladu s certifikací IP65 a IK08.

Nový interkom 2N IP Style: trend budoucnosti přístupových technologií  (http://www.realitymag.cz)

O společnosti 2N Telekomunikace a.s.

2N je přední evropská firma zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti IP interkomů a přístupových systémů. Podle zprávy IHS je největším světovým výrobcem IP interkomů, významným inovátorem je též v oblasti IP přístupových systémů, IP audia a IP výtahových komunikátorů. Společnost byla založena v roce 1991 v České republice a má sídlo v Praze. Nyní má 2N více než 340 zaměstnanců a pobočky v USA, Velké Británii, Německu, Francii, UAE, Austrálii a Itálii, disponuje též širokou distribuční sítí po celém světě. V roce 2016 se společnost 2N stala součástí globální skupiny Axis Group. Pro více informací navštivte www.2N.cz.

Zdroj foto: 2N.cz.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality