23/12
Nové byty v Praze – z jakých projektů můžete vybírat?

Nové byty v Praze – z jakých projektů můžete vybírat?

23. prosince 2019 v 17.00, Nové byty

V Praze je dlouhodobě zoufalý nedostatek nemovitostí. To je důsledkem především rychle se zvyšujícího počtu zdejších obyvatel a pomalého procesu schvalování stavebních povolení. Tato krize navíc vymrštila ceny bytů v Praze do astronomických vý­šek.

Nové vedení města intenzivně pracuje na tom, aby se stavby urychlily, a tím se vyřešila velice špatná dostupnost bydlení v hlavním městě.

Výsledky těchto opatření již můžeme vidět nyní. Výstavba v roce 2019 byla více než dvojnásobně rychlejší než v roce 2018. Ještě stále ale tempo výstavby nedosahuje rychlost před krizovým rokem 2008. Byť ceny nemovitostí zatím neklesají, začínají stagnovat a jejich další výrazný růst se neočekává.

Jestli zvažujete koupi bytu v Praze, není důvod čekat. Neočekává se zdražování, ale ani výrazné zlevňování cen bytů. V posledních letech se bytů totiž postavilo tak málo, že vzniklý deficit nemovitostí nelze současným tempem výstavby pokrýt ani za deset let. Prodej nových bytů v Praze tak dnes přináší možnost lukrativní investice do kvalitních novostaveb, která se vám zcela určitě vrátí.

Z jakých developerských projektů můžete v Praze vybírat? Vybrali jsme pro vás čtyři rezidenční novostavby nejvyšší kvality, které stojí za pozornost.

Rezidence 4U living

Mnoho lidí vyhledává klidné bydlení pro rodinu. Rezidence 4U living se nachází v krásné lokalitě na pomezí Podolí a Pankráce, kde najdete spoustu možností sportovního a volnočasového vyžití, ale i potřebnou infrastrukturu. Výhodou pro rodiny je i snadná dostupnost do centra díky stanici metra v bezprostřední blízkosti, což oceníte zejména při každodenních přesunech z práce do školy a na kroužky. Pro maximální bezpečnost má bytový komplex vlastní vrátnici a kamerový systém.

Komfort bydlení v této rezidenci ocení i ti nejnáročnější klienti. Interiéry odpovídají nejvyšším standardům kvality i moderního designu. Součástí bytů jsou prostorné terasy či garážová stání.

Nadstandardní bydlení v rezidenci 4U living. Zdroj: Tide.cz

Nadstandardní bydlení v rezidenci 4U living. Zdroj: Tide.cz

Červená báň

Pražská Libeň je městskou částí s nejslibnější budoucností. Je v podstatě součástí širšího centra, přesto má klidný ráz, lokálního genia loci a potenciál pro rozvoj. Stavba rezidenčního projektu Červená báň by měla být dokončena na jaře 2022.

V bezprostřední blízkosti najdete spoustu možností kulturního vyžití, kvalitních restaurací i kaváren, ale zejména přírodních krás. Při víkendových procházkách navštivte přírodní památku Prosecké skály, Thomayerovy sady, a s dětmi veřejný park Podviní s řadou vodních prvků, dětskými hřišti a lanovým centrem.

Libeň je navíc jedním z nejdůležitějších dopravních uzlů v Praze, a tak není problém se odtud dostat kdykoli kamkoli. Ke každé bytové jednotce projektu Červená báň bude náležet předzahrádka, balkon nebo terasa, k bytům od dispozice 2 + kk i sklep a parkovací stání v podzemním podlaží.

Apus Villa

Rezidenční projekty se staví i v samotném centru Prahy. Apus Villa najdete jenom pár kroků od Václavského náměstí. Tyto byty jsou skvělou investiční příležitostí pro další pronájem. Mnoho mladých aktivních lidí ale vyhledává byty v centru Prahy i pro vlastní bydlení.

Rezidenční komplex Apus Villa nabízí komfort bydlení v centru a zároveň naprostý klid a bezpečnost, a to díky vlastní zahradě a recepci. Samozřejmostí jsou výtahy a podzemní garáže. Součástí střešních bytů jsou i luxusní terasy.

MAISON Ořechovka

Nadstandardní bydlení nabízí developerský projekt MAISON Ořechovka ve vyhledávané lokalitě Prahy 6, na rozhraní Ořechovky a Střešovic. Místní rezidenti oceňují zejména poklidnou maloměstskou atmosféru této lokality, která v kombinaci s množstvím zeleně a skvělou dopravní dostupností vytváří perfektní místo pro život nejen mladých rodin.

Interiéry bytů jsou zařízeny v prémiové kvalitě a poskytují nejvyšší komfort bydlení. Celý areál projektu MAISON Ořechovka je uzavřený a má vlastní recepci i ostrahu. Vaše děti si tak můžou zcela bezpečně hrát před domem bez dozoru.

Developerský projekt MAISON Ořechovka. Zdroj: Maisonorechovka.cz

Developerský projekt MAISON Ořechovka. Zdroj: Maisonorechovka.cz

Bytů na prodej tedy v Praze přibývá, a to i kvalitních a designových novostaveb. Nicméně poptávka stále vysoce převyšuje nabídku, a proto kupující nemají mnoho prostoru pro váhání. Nenechte si ujít své vysněné bydlení a poraďte se při koupi bytu s odborníkem.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality