17/5
Jaké gastro vybavení vám pomůže zefektivnit práci a usnadnit přípravu pokrmů?

Jaké gastro vybavení vám pomůže zefektivnit práci a usnadnit přípravu pokrmů?

17. května 2021 v 00.00, Nové byty

Restaurace, hospody a jídelny mohou konečně lákat své zákazníky na jídla s posezením, neboť to aktuální situace kolem epidemie koronaviru již umožňuje. K tomu, aby mohly podniky ve svých kuchyních dělat co nejvíce jídel a uspokojily potřeby a požadavky hostů, je dobré si pořídit některé moderní prvky a spotřebiče. Díky nim zaměstnancům usnadní práci, která zároveň bude rychlejší a efektivnější.

Vybavení pro výrobu a zpracování ledu

Prvním příkladem jsou špičková chladící zařízení, jež ocení například také majitelé cukráren a kaváren, ale rozhodně najdou své uplatnění i v klasických gastro provozovnách. Zvažte tedy, zda nenastal čas nakoupit speciální a výkonné výrobníky chlazených nápojů a ledové tříště. Nyní, kdy pomalu přichází teplo a lidé se budou chtít během letních veder zchladit, vám přijdou vhod také drtiče ledu , potažmo přímo výrobníky ledu a další chladící zařízení, s jejichž pomocí nebudete muset led a chlazené nápoje vyrábět příliš zdlouhavým procesem. Každá ušetřená minuta dnes může hrát v gastro provozovnách významnou, ba dokonce zásadní roli. Zákazníci jsou stále méně trpěliví, pokud jde o čekání.

Krouhače zeleniny

Do profesionální kuchyně se vám jistě šikne také pomůcka v podobě krouhače zeleniny, který dokáže zpracovat velké množství potravin během pár sekund, aniž by museli být kuchaři či jejich pomocná síla v kuchyni nějak zvlášť zruční. Dokonce vám takovýto a řada dalších spotřebičů vlastně šetří peníze, neboť není nutné zaměstnávat tolik lidí. Jen si představte, kolik rukou by bylo zapotřebí, pokud byste vše měli v kuchyni dělat manuálně. Zejména ve velkých provozovnách by to mohl být opravdu značný rozdíl.

Servírovací vozíky

Ke gastro vybavení samozřejmě patří spousta věcí a pomůcek. Namátkou lze vybrat ještě třeba servírovací vozíky, které oceníte především ve větších restauracích a jídelnách, kde to je přeci jen trochu dále z kuchyně na plac. Díky servírovacímu vozíku se váš personál nebude zbytečně přetěžovat při nošení jídel hostům. Jde o lacinou, avšak velmi ceněnou pomůcku.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality