9/12
Vzduch v bytě je důležitý

Vzduch v bytě je důležitý

9. prosince 2019 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

To, co dýcháme, podstatně přispívá k naší spokojenosti. Nevěříte? Pak si stačí vzpomenout na nejrůznější alergie, každoroční epidemie viróz nebo rozličné nepříjemné zápachy.

Špatný vzduch způsobuje nejrůznější obtíže – dráždivý kašel, bolesti hlavy, chronická bronchitida či pálení očí a únava. Ty mohou být projevem něčeho tak zdánlivě banálního jako je suchý vzduch. Nebo je to naopak zápach plísně ve vlhkých a nevětraných prostorách.

Zatočte s tím!

Přitom se všemi těmito projevy je dnes už možné poměrně snadno a velmi účinně bojovat, především díky zvlhčovačům, čističkám vzduchu nebo odvlhčovačům, které vzduch u vás doma rychle a spolehlivě dostanou do té nejlepší kondice. Všechny tyto přístroje nabízí v řadě Perfect Air i česká značka elektrospotřebičů Concept.

Čističky vzduchu

 • hodí se do všech domácností alergiků a astmatiků
 • zachytí prachové částice, alergeny, pyl, prachový kouř a srst zvířat
 • umí účinně zlikvidovat bakterie a viry, což se hodí například v době chřipkových epidemií
  čistička vzduchu CA1000čistička vzduchu CA1000

CA1000 čistička vzduchu s vestavěným ionizátorem

Tento kousek nabízí čtyři stupně filtrace a disponuje lampou s UV zářením, díky které dokáže zlikvidovat škodlivé bakterie, viry a plísně. Ionizátor pomocí elektrického výboje zvyšuje množství iontů ve vzduchu a tím přispívá k jeho lepšímu čištění. Praktický časovač lze nastavit na 2, 4 a 8 hodin nebo na nepřetržitý provoz. Cena činí 3 499 Kč.

Zvlhčovače vzduchu

 • v době topné sezóny efektivně zvlhčují vzduch v přesušených prostorách
 • ideální pomocník při nachlazení a aktuálních respiračních potížích
 • modely s aromadifuzérem lze využít i k aromaterapii
  ZV1010 zvlhčovač vzduchuZV1010 zvlhčovač vzduchu

ZV1010 zvlhčovač vzduchu s aromadifuzérem 2v1

Svým kompaktním rozměrem a elegantním designem krásně zapadne tento ultrazvukový model do každé domácnosti. Má dvě možnosti nastavení intenzity páry, nádržku o objemu 1,2 l a v provozu vydrží až 60 hodin. Jeho součástí je i aromadifuzér, kam postačí přidat pár kapek esenciálního oleje a vzduch v místnosti bude nejen vonět, ale i léčit. Zvlhčovač lze navíc použít i jako noční světlo dokonce až sedmi barevných odstínech. Cena činí 999 Kč.

ZV2000 zvlhčovač vzduchuZV2000 zvlhčovač vzduchu

ZV2000 zvlhčovač vzduchu s ionizátorem

Je vhodný do místnosti a prostorů do 50 m2, má možnost nastavení studené nebo teplé páry a 3 stupně intenzity proudění. Navolit lze i stupně vlhkosti a to 45, 55 nebo 65 %. Při dosažení požadovaného stupně se přístroj automaticky vypne anebo naopak zapne, když vlhkost klesne. Objem nádobky zvlhčovače je 5 litrů, maximální doba provozu 15 hodin a používanou vodu prohání přes japonský filtr, který zachytí až 90 % nečistot z vodního kamene. Cena činí 2 999 Kč.

ZV1000 zvlhčovač vzduchuZV1000 zvlhčovač vzduchu

ZV1000 zvlhčovač vzduchu

Ultrazvukový kousek vytváří takzvanou studenou páru. Má dvě možnosti nastavení intenzity páry a nádržku o objemu 0,7 litru, se kterou vydrží pracovat až 10 hodin. Je určen do místností kolem 15 m2 a v noci umí prostor rozjasnit jemným nočním světlem. Cena je 699 Kč.

Odvlhčovač vzduchu

 • účinně snižují a redukují vzdušnou vlhkost
 • zabraňují vzniku plísní
  OV2000 odvlhčovač vzduchuOV2000 odvlhčovač vzduchu

OV2000 odvlhčovač vzduchu s ionizátorem

Je vhodný do prostorů o velikosti až 120 m2, za den dokáže zkondenzovat až 20 litrů vody a zastoupí hned dva spotřebiče, protože odvlhčený vzduch dokáže zároveň i vyčistit a ionizovat. Voda se shromažďuje v nádobě s objemem 5,5 litru a po jejím naplnění se přístroj automaticky vypne. Nabízí 4 režimy provozu a má zabudovaný indikátor vlhkosti, který změnou barvy signalizuje stoupající nebo klesající vlhkost vzduchu. Praktický je i časovač, s jehož pomocí lze jednoduše nastavit čas provozu až na 24 hodin a dětský zámek. Cena přístroje je 6 999 Kč.

OV1000 odvlhčovač vzduchuOV1000 odvlhčovač vzduchu

OV1000 odvlhčovač vzduchu

Umí zkondenzovat až 600 ml vody za den a automaticky se vypne, pokud se jeho 1,5 litru velká nádobka naplní. Má dva režimy provozu odvlhčování a díky časovači ho lze nastavit tak, aby pracoval nepřetržitě nebo 4, 8 a 12 hodin. Cena činí 2 499 Kč.

Zdroj foto: My-concept.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality