17/12
Kupte si hezké bezpečnostní vchodové dveře a žijte ve svém domově bez jakýchkoli obav

Kupte si hezké bezpečnostní vchodové dveře a žijte ve svém domově bez jakýchkoli obav

17. prosince 2021 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Měli jste někdy možnost přespávat v domě či pokoji, kde jste se necítili bezpečně kvůli dveřím, které vás dělily od chodby nebo venkovních prostorů? Není to nic nezvyklé, zvláště pokud jste nedůvěřiví a spíte v hotelu. Doma byste se ale rozhodně podobně cítit neměli. Pomohou vám kvalitní, pevné a odolné vchodové dveře.

Plastové vchodové dveře v mnoha podobách

Velmi často jsou stejně jako plastová okna používány i rozmanité plastové vchodové dveře. Není divu. Pokud se podívat na jejich kvalitu a poměříte ji s cenou, vyjde vám zajímavý a lákavý výsledek. Je na vás, pro jaké otevírání se rozhodnete, zda ven či dovnitř, záleží na vašich preferencích. Otvírání ven mohou volit např. ti, kdo mají malou chodbu a tímto získají dost místa. Poptávané jsou vchodové dveře plastové se skleněnou výplní, které působí elegantně, hezky a do chodby vpustí dostatek světla.

dveře

V čem tkví kouzlo bezpečnostních dveří

Jestliže se rozhodnete pro kvalitní bezpečnostní dveře sice si připlatíte, ale jedním zámkem uzamknete několik jistících bodů, např. 9. Mnohdy je možné umístit je do původních zárubní. Cena se odvíjí i od bezpečnostní třídy, do níž spadají. Za příplatek si u nich můžete objednat i požární odolnost. Jsou většinou celokovové a hodí se jak do klasických bytových, tak i nebytových prostorů. V ceně je 5 klíčů, bezpečnostní kování a panoramatické kukátko. Standardní barvy jsou např. kaštan, dub, buk a další.

Dveře protipožární

Protipožární dveře pro každého

I v případě, že chcete mít svůj majetek chráněn před požárem, máte na výběr. Vchodové protipožární dveře se mohou jevit jako zcela „obyčejné“ dveře. Mají ale více jistících bodů, vyšší třídu bezpečnosti, požární odolnost např. 30 minut (třída EI130 C3)… Připlatit si za kvalitní vchodové dveře, díky nimž se budete cítit doma komfortně, se jistě vyplatí.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality