25/1
Trápí vás nechtěný hluk? Vyřešte jej spolehlivým a kvalitním odhlučněním

Trápí vás nechtěný hluk? Vyřešte jej spolehlivým a kvalitním odhlučněním

25. ledna 2022 v 22.15, Stavba a rekonstrukce

Je nadměrně nepříjemné a také tíživé na naši psychiku, pokud jsme opakovaně a dlouhodobě vystavování nepříjemnému nebo nadměrnému hluku. Ať už je to v práci nebo doma, hluk k nám přichází ze stran nebo od podlahy či stropu, vše se dá vyřešit k vaší spokojenosti. Stačí vědět, kde najít kvalitní společnost, jež má spoustu let praxe a přesně ví, co na jaký hluk „platí“.

Odhlučnění v průmyslu

Pokud se zajímáte o fungující odhlučnění technických prostor, podívejte se na internetové stránky potichu.cz. Budete se moci podívat na všechny podrobnosti týkající se protihlukových průmyslových krytů, boxů, zástěn i kabin.

Společnost Potichu Czech s.r.o. ví, jaké individuální řešení použít při potřebě eliminace hluku způsobovaného pracovními stroji, soustruhy, vrtáky, výrobním lisy, také klimatizací nebo celého výrobního areálu či haly. Všechny projekty jsou navrhovány individuálně.

Kdy volit akustické desky?

Známé akustické desky je možné použít v kombinaci s neprůzvučnými materiály. Díky kombinaci jsou pohlitvé a částečně i neprůzvučné vlastnosti výrazně zvýšeny, dojde k výraznému odhlučnění celého prostoru.

Akustické desky Silent Foam, foto: potichu.czAkustické desky Silent Foam, foto: potichu.cz

Když budeme mluvit o desce Silent Foam 120, není doporučeno její použití samostatně, např. jako obklad stěny či stropu. Není sama o sobě postačující k útlumu nízkých frekvencí zvuku. Právě proto je nutné kombinovat ji v konstrukci s deskou s vysokou neprůzvučností Rw.

Dělejte si v garáži, co chcete

Ať už máte práci a v garáži měníte nové náhradní díly Bosch u vaší sekačky, nebo jen tak relaxujete u velmi nahlas puštěného rádia, soukromí v dílně si budete patřičně cenit. Nikdo na vás nebude bouchat, zvonit. Nebudete obtěžovat hlukem, o což jde především.

Kontaktujte potichu.cz a zbavte se nepříjemného hluku dříve, než napáchá ve vašich uších, mysli nebo jinde značné škody.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality