25/1
Potřebujete sehnat kvalitní jímku? Víme, kde ji seženete, ať už jste z Moravy nebo z Čech

Potřebujete sehnat kvalitní jímku? Víme, kde ji seženete, ať už jste z Moravy nebo z Čech

25. ledna 2022 v 22.15, Stavba a rekonstrukce, Zahrada

Pokud máme nemovitost v oblasti, kde není zavedena obecní či městská kanalizace, do níž bychom odváděli splašky, které vyprodukujeme, je potřeba najít jiné řešení. Možností je koupě betonové jímky, která bude dostatečně objemná, bezpečná a pokud budete potřebovat, bude mít poklop, po němž se bude dát i jezdit. Právě takové nabízí dobrezumpy.cz.

Proč si vybrat betonovou jímku?

Možná vás jako první napadlo, že si vyberte plastovou jímku. Vězte však, že ty betonové mají nejen delší životnost, ale jsou praktičtější díky jejich váze, jež jim zajišťuje dokonalou stabilitu. Oblíbené levné jímky od dobrezumpy.cz jsou vyrobeny z kvalitního prvotřídního vyztuženého betonu. Díky tomu jsou trvanlivé, odolné a pevné. Prefabrikovaná jímka či žumpa je natřena speciálním penetračním nátěrem.

Jejich montáž je naprosto jednoduchá. Vy jen připravíte dostatečně velkou jámu, kterou vysypete 5 cm vrstvou jemného štěrku. Společnost dobrezumpy.cz zajistí přepravu i uložení jímky do jámy speciálním strojem. Jímku není potřeba obetonovat, je díky váze stabilní, nehrozí u ní, že docházelo k jejímu pohybu díky zemnímu tlaku, podzemní vodě a podobně, jako se může stávat u jímek plastových.

Někdo používá tyto praktické jímky na dešťovou vodu nebo na zbudování sklepa. Jednotlivé jímky se dají mezi sebou propojit, a tak lze docílit jakkoli velkého prostoru, objemu.

Právě teď můžete jímky koupit s lákavou slevou, které je dobré využít. Co se týče cen, pohybují se od 17 000 – 34 000 Kč bez DPH dle velikosti jímky. Cena za dopravu je 5 000 – 10 000 Kč bez DPH podle vzdálenosti.

Pohoda na zahradě s jímkou

Pergola Eva, foto: dobrepergoly.skPergola Eva, foto: dobrepergoly.sk

I na pozemcích s jímkou mohou být moderní bioklimatické pergoly, které poskytují zázemí i stín při horkém letním počasí. Působí vzdušně, mohou být zhotoveny ze dřeva a dalších materiálů, jejich styl je dle přání zákazníka moderní, venkovský, s nádechem přímoří… Užívejte si klid a pohodu jak díky kvalitní jímce, tak pod stínem pergoly.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality