23/3
Zútulněte ještě více váš byt!

Zútulněte ještě více váš byt!

23. března 2022 v 00.00, Nové domy

Domov je místo, kam se zpravidla rádi vracíme, a návraty můžeme podpořit nejen láskou, kterou si vzájemně předáváme, ale i vytvořením příjemného a útulného prostředí. Celý byt by měl být zařízen tak, abychom se v něm cítili spokojeně, a měl by být také místem, kde čerpáme energii. K tomu nám skvěle poslouží heboučké deky i mazlivé polštáře s designovými povlaky. To vše báječně přispívá k pocitu bezpečí a hřejivé náruče domova. Protože je osvobozující a naplňující prožívat život s láskou v srdci k sobě, svým blízkým, ale i svému domovu.

Relaxujte v klidu domova

Místem odpočinku bývá relaxační obývací pokoj, kde zpravidla trůní televize, pohodlná křesla, kam se rádi zaboříme a hovíme si s knihou, časopisy nebo i sklenkou dobrého pití. Je vhodné, když má každý člen domácnosti, pokud je to možné, svůj osobní prostor, své křesílko či místo, kde může spočinout jen on. V pohodě pak sdílíme své zážitky, hovor plyne a je nám dobře. Polštáře a povlaky, které vaši bližní milují, mohou tento prostor výtečně doplňovat!

Ložnice jako místo oázy a odpočinku

Důležité je ovšem i správný a důsledný odpočinek, a toho se dočkáme v nejklidnější místnosti bytu, v ložnici. Měli bychom dbát na správné zatemnění oken tak, abychom nebyli rušeni světelnými odrazy zvenku. Je známá věc, že právě ve tmě se tvoří spánkový hormon melatonin, který zodpovídá za kvalitní spánek. Jen pokud se dostatečně vyspíme, můžeme s radostí přivítat nový den. Jsme odpočati a plní energie. K tomu nám poslouží i milé vybavení ložnice, ať to jsou povlečení či prostěradla tón v tónu, či pestrobarevná tak, jak máte rádi. Dnes si můžete ložní povlečení vybírat z různých materiálů nepředstavitelných vzorů! Milujete hebkost a teplo? Pak volte flanelové povlečení ze 100 % MAKO bavlny, jež je upravena počesáním na flanel, který vás obejme a zahřeje. Neradi žehlíte, a přesto toužíte po perfektním povlečení? V tom případě máte k dispozici báječný a nežehlivý krep!

Součástí ložního vybavení jsou i prostěradla, která jsou taktéž nabízena v mnoha druzích, a to barevná bavlněná, praktická froté na gumu, jersey, micro, ale i luxusní saténová či mikroflanelová prostěradla.

Jste zimomřiví? Pak pozvěte do vaší ložnice hebké deky z mikrovlákna či ovčí deky…

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality