25/10
Jak koupit nemovitost v zahraničí?

Jak koupit nemovitost v zahraničí?

25. října 2022 v 00.00, Realitní kanceláře

Nemovitosti jsou v Česku šíleně drahé, přitom platy nerostou. Věřte tomu, nebo ne, ale za stejnou cenu jako byt v Praze byste si s klidem mohli pořídit letní sídlo někde u moře. A vlastně proč ne? I tohle je dobrý způsob investování peněz. Navíc získáte místo, kam se můžete každé léto, případně i zimu, vracet.

Nákup nemovitosti v zahraničí už v současné době není ničím, co by si mohla dovolit jen vyšší vrstva. Ceny jsou v mnohých státech opravdu podobné jako v Česku.

Nebylo by hezké koupit apartmán v Chorvatsku?

Mnozí lidé si kupují letní sídla tam, kde to mají rádi. Na místech, k nimž už mají nějaký vztah. Dává to smysl. Můžete si třeba koupit nemovitost v Chorvatsku, jezdit tam na dovolenou a po zbytek roku ji pronajímat. Případně se tam na část roku úplně přestěhujete. Vždyť dnes může spousta lidí pracovat na dálku, takže u toho klidně mohou sedět na pláži v Chorvatsku, Řecku, Španělsku.

Láká vás odstěhovat se za lepším?

Koupi nemovitosti v zahraničí řeší také ti, kteří se chtějí z Česka nadobro odstěhovat. Někdo touží žít u moře, další zase v horách. Pro jiné je motivací lépe ohodnocená práce, lepší zdravotní systém či více možností seberealizace pro celou rodinu. Když takhle odcházíte žít někam jinam, není vůbec na škodu si nejdříve pořídit nemovitost přes českou firmu.

Nekupujte nemovitosti v zahraničí na vlastní pěst

Koupit dobrou nemovitost v Česku je oříšek, v zahraničí je to samozřejmě ještě těžší. Jako cizince se vás prodejci mohou snažit napálit. Proto je lepší pro nákup nemovitosti v zahraničí využít prostředníka. Odborníkem na tuhle oblast je společnost ALEXANDRIA REAL. V nabídce mají řadu nemovitostí, a především vám pomohou s veškerým zařizováním. Budete si tak jistí, že kupujete dobrý dům či byt a že máte právně vše v pořádku. Podívejte se na nabídku na „alexandriare­al.cz“: https://www.alexandriareal.cz/.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality