28/5
Síť realitních kanceláří Sotheby’s International Realty v ČR

Síť realitních kanceláří Sotheby’s International Realty v ČR

28. května 2009 v 00.00, Realitní kanceláře

Sponzorované odkazy

Na českém trhu se nově etabluje jeden z nejvýznamnějších světových prodejců nemovitostí – síť realitních kanceláří Sotheby’s Inter­national Realty®, zastoupená Czech Republic Sotheby´s Inter­national Realty. Podobně jako v případě umění, starožitností, vína a sběratelských předmětů, prodávaných v proslulé aukční síni Sotheby’s, se také realitní síť Sotheby’s Inter­national Realty ® neodlišuje od ostatních realitních společností ani tak konkrétními cenovými relacemi, jako spíše výjimečností nabídky, určené skutečně výjimečné klientele.

S nástupem Czech Republic Sotheby´s Inter­national Realty dostávají i čeští klienti prvotřídní servis při nákupu realit nejvyšší kategorie kdekoli ve světě. A naopak díky globálnímu dosahu této realitní sítě mohou majitelé výjimečných nemovitostí v České republice se svou nabídkou oslovit movitou klientelu z celého světa. Typický záběr realitní sítě Sotheby´s Inter­national Realty ® nejlépe dokumentuje výběr z nemovitostí, prodaných v několika posledních měsících letošního roku – střešní apartmán v Londýně na St. Jame’s Square za 6,2 mil. GBP, rodinný dům v San Franciscu s výhledem na Golden Gate za 9 mil. USD, horská chata v lyžařském areálu West Meadows, Colorado, USA, za 5,2 mil. USD nebo moderní vilka u Ženevského jezera za 21 mil. CHF. Většinou jde o unikátní nemovitosti, jejichž hodnotu a zájem klientely příliš neovlivňuje ani současná světová krize.

Czech Republic Sotheby´s Inter­national Realty své aktivity v České republice teprve rozjíždí, přesto již má podobně atraktivní nemovitosti ve svém portfoliu také, například exkluzivní byty v pankráckém mrakodrapu City Epoque.

V prosklené třicetipodlažní budově City Epoque ve tvaru písmene V nabídne Czech Republic Sotheby´s Inter­national Realty několik desítek světlých moderních bytů s krásným výhledem na Prahu, velikostně od malých studií až po rozsáhlé rezidence o stovkávch metrů. Unikátní budova klade důraz na pohodlí a bezpečnost budoucích obyvatel – v bytech budou například dálkově ovládaná světla, rolety i vytápění, samozřejmostí je centrální recepce s nonstop ostrahou. Nechybí ani sportovně relaxačním centrum, zahrnující fitness, saunu a plavecký bazén. Elegantní bydlení s dech beroucím výhledem na Prahu bude dokončeno roku 2011.

Prostřednictvím celosvětové sítě Sotheby´s Inter­national Realty ® si ale mohou čeští zákazníci pořídit třeba i okouzlující dům na Francouzské Riviéře, jen pět minut jízdy od Monaka, z nabídky Burger – Sotheby´s Inter­national Realty. Nádherný dům, vybudovaný ve stylu starého italského paláce, nabízí na ploše 850 m2 pánskou a dámskou ložnici s prostornými šatnami a koupelnami, další čtyři ložnice s koupelnami, dvě kuchyně, velký pokoj, kancelář a příjemnou terasu s bazénem a výhledem na moře. Všechna podlaží jsou propojena výtahem a separátním vchodem je přístupná část pro personál se dvěma ložnicemi, kuchyní a koupelnou. Samostatně stojící další domek pro personál nabízí prostor pro garážování 4 vozů, v patře pak obývací pokoj a dvě ložnice s koupelnami. Uprostřed nádherné zahrady ve středomořském stylu je ještě i tenisový kurt.

Od založení aukční společnosti Sotheby’s v roce 1744 získalo jméno Sotheby’s punc obchodníka s nejhodnotnějšími a nejdražšími věcmi. Obchodníka proslulého výjimečnými službami klientům při prodeji jejich uměleckých děl, starožitností, klenotů a dalších cenností do celého světa. Realitní síť Sotheby’s Inter­national Realty ® zahájila svou činnost roku 1976, aby podobně jako aukční síň nabídla prvotřídní služby při prodeji výjimečných nemovitostí kdekoli na světě. V České republice otevřela kancelář Sotheby´s Inter­national Realty společnost Czech Republic Realty s.r.o., která nyní nabízí servis na pověstné nejvyšší úrovni pod obchodním jménem Czech Republic Sotheby´s Inter­national Realty. Pro více informací navštivte stránku www.sothebysrealty.cz.

Jedná se o tiskovou zprávu.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality