30/6
Nízkoenergetické bydlení Krásné Počernice: Výstavba zahájena

Nízkoenergetické bydlení Krásné Počernice: Výstavba zahájena

30. června 2011 v 01.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Developerská společnost Konhefr na základě pravomocného stavebního povolení zahajuje výstavbu nízkoenergetického projektu Krásné Počernice. V jižní části Horních Počernic v Praze 20 tak začíná vyrůstat 43 bytů a jeden rodinný dům. Projekt nabízející i jedenáct bytů v zemi přímo navazuje na obytný soubor Horní Počernice V Lukách, jenž byl společností Konhefr úspěšně dokončen a získal prestižní ocenění „Stavba roku 2008“. Exkluzivním prodejcem projektu je Realitní společnost České spořitelny.

V rámci projektu budou postaveny tři bytové domy s celkem 43 bytovými jednotkami v dispozicích 1+kk až 4+kk a velikostech od 33 m2 až do 125 m2. K většině bytů patří terasa či předzahrádka. Soubor doplňuje jeden solitérní dvoupodlažní rodinný dům v dispozici 5+kk a rozloze 260 m². Dokončení celého projektu je naplánováno na podzim příštího roku. Za architektonickým návrhem stojí ateliér Hlaváček & Partner. Developerem a zároveň generálním dodavatelem celé stavby je společnost Konhefr.

„Projekt je atraktivní nejen lokalitou, ale zejména promyšlenými dispozicemi bytů a důrazem na moderní technologie, které obyvatelům zaručí velmi nízké provozní náklady. Velký zájem o projekt dokazuje vyprodanost předchozích etap. V této etapě bude postaveno jedenáct bytů v zemi, z nichž 5 je prodáno ještě před samotným zahájením výstavby. Zájem je i o standardní byty,“ říká obchodní ředitel Realitní společnosti České spořitelny Miloš Červenka.

Nízkoenergetické bydlení Krásné Počernice: Výstavba zahájena (http://www.realitymag.cz)

Nové byty: šetrné a blízko přírody

Krásné Počernice navazují na předchozí výstavbu nejen lokalitou, ale zejména použitím osvědčených technologií a postupů, které zajišťují kvalitní a komfortní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady. Celý projekt je koncipován jako nízkonenergetický, což budoucím majitelům přinese značné úspory. Každý z domů bude vybaven tepelným čerpadlem, které je společně s rekuperací vzduchu zárukou velmi nízkých provozních nákladů. To, že všechny budovy v projektu Krásné Počernice splňují ta nejpřísnější kritéria, dokazuje zisk Průkazu energetické náročnosti budovy typu A, což je nejlepší možné hodnocení.

Horní Počernice se nacházejí na východním okraji Prahy v městské části Prahy 20 a kombinují klidné bydlení v blízkosti přírody s komfortem velkého města. Lokalita nabízí perfektní spojení do centra metropole – vlakem za 20 minut až na Masarykovo nádraží. Nedaleký Černý Most s nákupním a relaxačním centrem a konečnou stanicí metra „B“ je snadno dostupný autem i MHD. Projekt Krásné Počernice je obklopen zelení. Blízký Klánovický les a Xaverovský háj jsou ideální na procházky a sport. Zdejší cyklostezka je vhodná nejen pro cyklisty ale také pro in-line bruslaře. Horní Počernice poskytují veškerou infrastrukturu – poštu, banky, obchody, mateřské i základní školy a navíc gymnázium a střední odbornou školu.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality