9/2
Nízkoenergetické domy: Zelené bydlení společnosti RD Styl

Nízkoenergetické domy: Zelené bydlení společnosti RD Styl

9. února 2010 v 15.30, Developeři, Nové domy

Sponzorované odkazy

Zelená je barvou budoucnosti. Živě se diskutuje o zavádění zelených technologií či aplikování přístupů šetrných k životnímu prostředí ve všech oblastech lidského bytí. Uvědomujeme si, že ačkoli mnoho zásadních otázek zůstává nezodpovězených, nelze dále přihlížet ničení krajiny a životního prostředí. Úspora energie se pak pozitivně promítá nejen v ochraně životního prostředí, ale také v zůstatku na našich bankovních účtech. Jedno ze základních opatření při úspoře energie vyjadřují takzvané nízkoenergetické domy, které, jak už vyplývají z jejich názvu, šetří energetické výdaje našeho bydlení.

Nízkoenergetické domy: Zelené bydlení společnosti RD Styl (http://www.realitymag.cz)

Nízkoenergetické domy RD Styl

Parametry pro nízkoenergetické bydlení jsou poměrně přísné. Zelené bydlení je nicméně trendy, takže se každý snaží přispěchat se svou co nejzelenější nabídkou, ale mnohdy jde pouze o fámu. Tohoto jednání si je vědoma i společnost RD Styl, sídlící v Ostravě – Hrabové, a proto na svých internetových stránkách zveřejnila tyto informace. Aby dům mohl splňovat požadavky na nízkoenergetické bydlení, musí být řešen s maximální pečlivostí, aby se mohl do hranice 50 kW/m² vtěsnat. Základem není pouze objem a kvalita tepelné izolace, ale také tvar a dispozice nízkoenergetického domu. Nutností je kompaktní tvar, prosklené plochy orientované na jih či důsledné přerušení všech tepelných mostů. Za nutnost se považuje také rekuperace vzduchu.

Nízkoenergetické domy jsou čím dál tím více populární v České republice. Solečnost RD Styl nabízí množství typových nízkoenergetických rodinných domů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vzhledově upřednostňuje RD Styl tradiční pojetí rodinných domů, ovšem v jejich nabídce se nacházejí i domy spíše modernějšího ražení. Nízkoenergetické domy RD Styl dobře poslouží jak početnějším rodinám, tak párům, které o dětech teprve uvažují. Nabídka *RD Styl** čítá jak domy jednopodlažní, tak dvojpodlažní ve velikosti od 82 m² do 226 m². Součástí většiny domů je zabudovaná garáž.

Nízkoenergetické domy: Zelené bydlení společnosti RD Styl (http://www.realitymag.cz)Nízkoenergetické domy: Zelené bydlení společnosti RD Styl (http://www.realitymag.cz)Nízkoenergetické domy: Zelené bydlení společnosti RD Styl (http://www.realitymag.cz)Nízkoenergetické domy: Zelené bydlení společnosti RD Styl (http://www.realitymag.cz)Nízkoenergetické domy: Zelené bydlení společnosti RD Styl (http://www.realitymag.cz)

zdroj: http://www.rdstyl.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality