9/12
Domy – vlastní bydlení je nenahraditelné

Domy – vlastní bydlení je nenahraditelné

9. prosince 2010 v 08.30, Developeři, Nové domy

Každý, kdo se rozhoduje o vlastním bydlení, volí mezi tím, jestli by chtěl byt, či dům. Domy skýtají řadu výhod, které žádné jiné bydlení nenahradí. Soukromí, vlastní pozemek a naprostá volnost je něco, co společné bydlení nemůže poskytnout. Domy si můžete přizpůsobit svým požadavkům a možnostem. Pohodlí, funkčnost a nároky na řešení interiéru jsou tak zcela ve Vašich rukách.

I luxusní bytový dům je jen společné bydlení

Však to možná sami dobře znáte. I když si pořídíte luxusní byt v bytovém domě. Je to pořád jen bytový dům. Sousedé přes zeď jsou po večerech slyšet. Cizí psi nechávají u vchodových dveří nečistoty. Nepořádek ve společných prostorách, či problémy s řešením čehokoli při společných schůzích vlastníků. Nejednou Vás jistě napadlo, že jsme si my nekoupili vlastní dům, byl by klid a svoboda. A toto obecně platí jak v panelových domech, tak v luxusních bytových domech, které Vás stály miliony korun.

Domy – vlastní bydlení je nenahraditelné (http://www.realitymag.cz)

Vlastní domy nic nenahradí

Dokonalým a jediným řešením jsou vlastní domy. Vlastní dům Vám umožní zcela svobodně a podle svého přesvědčení rozhodovat o všem, co je s ním spojené. Vlastní pozemek, na který Vám nebude nikdo cizí, či nezvaný chodit, Vám umožní svobodně se pohybovat a dělat si co se Vám zachce. Nemluvě o cizích psech. Vše bude tak, jak to vyhovuje Vám. Jediné co by mohlo být limitující je rozpočet. Ale i to má svá řešení, která nemohou zabránit tomu, abyste bydleli ve svém vlastním soukromí a na svém pozemku.

Klid, pohoda, soukromí

Jen si to představte. Máte vlastní rodinný dům a s vlastní zahradou. Jakmile za sebou zavřete vrátka, vstoupili jste do svého světa, kam smí jen ten, kdo je pozván. Nemusíte se s nikým cizím míjet ve vchodových dveřích, nikoho kdo je Vám nesympatický, či dělá problémy, nemusíte zdravit, či se s ním potkat. Jste na svém vlastním pozemku a vše tu vypadá tak, jak to vyhovuje pouze Vám. Taková míra soukromí a svobody Vám nikde jinde není dána. Toto poskytnou jen vlastní domy s vlastním pozemkem. Je to nádhera, klid a pohoda takto bydlet.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality