1/1
Montované domy do 1 mil

Montované domy do 1 mil

1. ledna 2013 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Nedávno jste si na našem blogu mohli přečíst článek o montovaných chatách, přičemž jsme vám také slibovali, že v tomto trendu budeme pokračovat a postupně se dopracujeme k dalším montovaným stavbám. Dnes budeme svůj slib plnit, neboť si představíme výhody montovaných domů do jednoho milionu korun. Půjdeme tedy postupně, v dalších dílech montovaných staveb si přiblížíme haly a prostornější rodinné domy.

Výhody montovaného domu

V dnešním článku se budeme věnovat montovaným rodinným domům do částky jednoho miliónu korun českých. Už podle ceny určitě usoudíte, že se nebude jednat o domy pro nejnáročnější zákazníky, to ovšem neznamená, že by tyto domy neposkytovaly příjemné a útulné bydlení pro vaši rodinu, které se nebude budovat zbytečně dlouho, jelikož stavby montovaných rodinných domů je mnohem rychlejší než u klasických zděných RD. Pro menší rodiny je tato možnost prakticky ideální, jelikož se většinou jedná o útulné domy, ve kterých ovšem každý člen rodiny získá vlastní pokoj, není třeba uklízení příliš velkých ploch a díky menším prostorům a inteligentním systémům vytápění jsou montované domy do 1 mil velmi ekonomické. Velmi častým řešením vytápění je pomocí krbu, přičemž teplo je vedeno do ostatních místností.

Stavbu nechte odborníkům

Tento typ domu umožňuje také hlubší souznění rodiny s přírodou, jelikož ve většině těchto domů je zabudovaný přímý a jednoduchý přístup na zahradu, například k bazénu, takže v létě bude vaše rodina trávit převážnou část ve venkovních prostorách. Na českém trhu se nachází mnoho firem, které se návrhem a realizací těchto staveb zabývají, takže je poměrně jednoduché si nechat plány stavby vypracovat a upravit je přesně podle vašich představ. Nicméně oproti montovaným chatám se jedná o poněkud složitější stavby, takže již nedoporučujeme stavět svépomoci a raději se obrátit na odborníky, kteří vám se stavbou pomohou či rovnou postaví dům na klíč.

foto: thinkstock

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality