30/6
Klidné bydlení u Opavy / Nové byty Hlučín

Klidné bydlení u Opavy / Nové byty Hlučín

30. června 2009 v 00.00, Nové byty

Sponzorované odkazy

Na konci roku 2008 byla dokončena výstavba nových moderních pěti šestipodlažních budov v Hlučíně u Opavy, ve kterých se nachází celkem 143 bytových jednotek. Bytový komplex stojí na volném prostranství, z jedné strany je obklopen stávajícím sídlištěm Dukelské ulice, z druhé strany ho obklopují rodinné domy v ulici Jaroslava Seiferta.

Moderní vzhled budovy dokonale vyplňuje hlučínskou městskou část nazývanou Rovniny.

Město Hlučín se rozprostírá na úpatí Hlučínské pahorkatiny ležící na nivou řeky Opavy a s téměř 15 000 obyvateli se řadí do kategorie středně velkých měst.

Koncept projektu byl řešen tak, aby dokázal uspokojit i nejnáročnější zákazníky, kterým dokáže nabídnout velmi kvalitní a komfortní bydlení odpovídající současným trendům.

K vysokému standardu bydlení přispívá přítomnost balkónu nebo terasy, jež jsou součástí každé bytové jednotky. Ze všech bytů, nacházejících se ve vyšších patrech, se naskýtá nádherný výhled na zalesněné pahorky rozprostírající se jižně od Hlučína. Na každém patře se nacházejí komory, které slouží pro odložení nepotřebných nebo méně používaných věcí, čímž vytváří dokonalou alternativu sklepních prostor.

Přízemní byty disponují vlastní terasou nebo menší zahrádkou, na které je přístup zajištěn přímo z bytu. Řada nových majitelů jistě ocení dostatečný prostor vyhrazený pro automobilové stání, v celém areálu se nachází celkem 135 parkovacích mís­t.

Nové byty v Hlučíně jsou nabízeny v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, a to do osobního vlastnictví. Dispoziční zařízení bytu se odvíjí dle celkového obytného prostoru, který se pohybuje v rozměrech od 33 do 115 m².

K vysokému komfortu bydlení také přispívá občanská vybavenost, zhruba v půlkilometrové vzdálenosti se nachází školy, obchody, kulturní a společenské zařízení, lékaři a další služby. Součástí bytového komplexu jsou dětská hřiště, která jsou plně vybavena nejrůznějšími dětskými prolézačkami a houpačkami.

Lokalita nabízí velmi příhodné dopravní možnosti, městská hromadná doprava je zajištěna pravidelnými autobusovými linkami, a to ve směru Opavy, Ostravy, Bohumína a okolních vesnic.

zdroj: http://www.bytyhlucin.cz/index.php

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality