15/10
Montované chaty

Montované chaty

15. října 2012 v 00.00, Chaty a chalupy

Sponzorované odkazy

V dnešním článku se budeme věnovat montované stavbě, ovšem nevrhneme se rovnou na montovaný domů, ale prozradíme si přednosti a specifické vlastnosti montovaných chatek. Pravděpodobně každý si rád odpočine od ruchu velkoměsta někde v přírodě, kde ho nikdo a nic neruší, ovšem takový relax také něco stojí. Právě proto si dnes přiblížíme pojem montované chaty, které skrývají mnoho výhod oproti klasickým zděným stavbám.

Postavme si sami

Chatu většinou využíváme během prázdnin či víkendů, takže zde nepotřebujeme tolik vymožeností ani pohodlí jako u rodinných domů, takže si vystačíme s jednodušší stavbou, která nám zajistí základní potřeby. V tom tkví právě jedna z největších výhod montovaných chatek, tedy jednoduchost. Stačí vám pravděpodobně pouze pozemek, zpevněný podklad a montovaná chata může vyrůst během několika týdnů či dokonce dnů, to samozřejmě záleží na zručnosti vaší nebo vámi objednaných řemeslníků. Tím jsme nakousli další výhod této stavby, montované chaty mohou velmi jednoduché, někdy se mohou dodávat i jako stavebnice, takže šikovnější kutil si tak může odpočinout při stavbě a s celou rodinou se z díla může stát i zábava, na rozdíl od montovaných domů, u kterých se stavba své pomoci rozhodně nedoporučuje. Nespornou výhodou je, že zdi chaty už nemusíte složitě obkládat, jelikož samotná dřevěná chata vypadá dobře a do okolní přírody bezesporu zapadne.

Financování chaty

V neposlední řadě se dostáváme rozhodně k největší výhodě, kterou je samozřejmě financování takové stavby. Oproti stavbě zděné chaty či koupi roubenky na vesnici vycházejí montované chaty mnohem příznivěji, takže pokud máte volný pozemek na vesnici, rozhodně se nebojte budovat. Vaše rodina či přátelé si takové místo určitě vynachválí a vy nebudete litovat. V budoucnu se budeme věnovat i montovaným rodinným domům či halám, takže nás sledujte.

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality