9/3
Jak zařídit byt co nejlevněji?

Jak zařídit byt co nejlevněji?

9. března 2013 v 12.45, Nové byty, Nové domy

Pořídit si vlastní bydlení je asi snem každého, neboť bydlet v pronajatém bytě je vyhazování peněz oknem. Ovšem v dnešní době, kdy i ta nejmenší nemovitost, stojí neuvěřitelné peníze, není tento významný krok vždycky jednoduchý. Pakliže vám chybí potřebné finance, nejrozumnější je uchýlit se k hypotéce, která není ničím neobvyklým a velmi snadno vám poskytne střechu nad hlavou, která vám do konce života bude říkat pane. Investovat do bytu nebo domu je jedna věc, ale na vždy na krabicích bydlet nemůžete, proto je před vámi další krok v podobě zařizování interiéru. I zde si budete muset sáhnout hlouběji do kapsy, neboť nic není zadarmo a kvalitní věci něco stojí. Pokud ale vyzkoušíte pár jednoduchých tipů, můžete celkem slušně ušetřit…

Udělejte si rozpočet

Spousta mladých párů dělá při zařizování prvního společného bytu spoustu zbytečných chyb. Veškerý nábytek a vybavení chtějí co nejmodernější a aby vypadal opravdu luxusně. Pak se vlivem bezmyšlenkovitého rozhazování zadluží a problém je na světě. Sedněte si proto s partnerem k dobrému vínu a udělejte si jednoduchý rozpočet, díky kterému budete vědět, kolik můžete utratit a co raději přenechat těm bohatším. Rozvrhněte si, jaké jsou vaše finanční dispozice pro pořízení kuchyňské linky, kolik si můžete dovolit zaplatit za plně vybavený obývací pokoj a na kolik vás vyjde zbytek bytu. Při tomto nákupním plánu budete opatrnější a možná vám nějaké peníze zbudou navíc a vy si tak pořídíte vytoužený rotoped nebo člun na letní dovolenou.

Jak zařídit byt co nejlevněji? (http://www.realitymag.cz)

Investujte chytře

Napsat si rozpočtový plán je dobrá vize, ale stále se před vámi nachází otázka, jak by měl vlastně vypadat. V tomto případě se řiďte selským rozumem a také si nechte poradit od zkušenějších rodičů a známých. V první řadě investujte do koupelny, která vydrží dlouhé roky. Provizorní kachličky nebo laciná vana nejsou řešením a dříve či později se budete trápit se svízelnou a nákladnou výměnou. Poté je řada na kuchyni, večeřet lze u obyčejného stolu, když to bude nejnutnější, tak i na zemi, ale koupě laciné a neprakticky řešené linky se nevyplatí. Další oblast, kde zapomeňte na slevy a akce je výběr postele. Ta musí být bytelná a stabilní, neboť zdraví máte přeci jenom jedno.

Šetřete nábytkem

Největší chybou je při nedostatku financí rozhazovat peníze za zbytečný nábytek, který sice hezky vypadá, ale zeje prázdnotou, čili nemá absolutně žádné praktické využití. Pořiďte si tedy pouze takové kousky, které maximálně využijete. Řeč je o menší pohovce místo monstrózní sedací soupravy, praktických policích, menším konferenčním stolku a drobné komodě.

Jak zařídit byt co nejlevněji? (http://www.realitymag.cz)
Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality