15/8
Konopiště Resort: Nejzajímavější developerský projekt v ČR / Domy Konopiště Resort

Konopiště Resort: Nejzajímavější developerský projekt v ČR / Domy Konopiště Resort

15. srpna 2009 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Mezi nejpozoruhodnější a nejzajímavější developerské projekty v Česku patří v současnosti nepochybně takzvaný Konopiště Resort. Jedná se o architektonickou výstavbu, která se bude rozprostírat v krásném přírodním prostředí nedaleko zámku Konopiště v okresu Benešov na sto tisících metrech čtverečních.

Konopiště Resort, to je především kolekce rozmanitých luxusních vil. Ta dostala prostý název Collection of Contemporary House a vyznačuje se snahou co nejméně zasahovat do stávající krajiny. Veškeré stavby tak byly navrženy především s ohledem na to, aby co nejméně narušovaly ráz lokality. Na tomto unikátním projektu se podílelo celkem jedenáct významných architektů, mezi jejichž jmény září především ta Jána Stempela, Zdeňka Fránka a samozřejmě Jana Kaplického. Heslem Konopiště Resort je: Krása, soukromí, klid, architektura a detail.

Nabídka Konopiště Resort odpovídá pestrobarevné paletě příležitostí, která by měla uspokojit každého zájemce s těmi nejrůznějšími představami a nároky na bydlení. Zákazníci mohou volit na základě parametrů, jakými jsou typ či velikost bytů. Svůj domov zde najdou jak rodiny s dětmi, tak páry i jednotlivci. Flexibilní je pak přirozeně také cena, která se pohybuje od 2,7 milionů za sportovní studia do 14,8 milionů Kč za rodinné domy ve formátu 4+1 nebo 5+1, přičemž pro ty opravdu nejnáročnější je zde připravena speciální řada takřečených Majestic Vilas, které jsou představovány individuálně a jejichž cena začíná na 26,8 milionech Kč.

Z celkové nabídky rezidenčního projektu Konopiště Resort nejvíce zaujmou, vedle Vily Kaplicky a Klubu Volavka, které navrhl sám Kaplický, především tyto: Apartmánové byty Kunc navrhnul Michal Kunc a řadí se mezi nové generace architektonicky propracovaných bytů, půdorysně promyšlených studií, loftů i peNnthousů. Dále to je Rodinný dům Maura, které vzešly z pera Markéty Veselé a jejího brněnského ateliéru Maura a které jsou její odpovědí na potřeby životního styl rodin s dětmi. Oba tyto typy budou vystavěny v rámci první etapy výstavby Konopiště Resort.

Konopiště Resort je dílem společnosti Resort Living ve spolupráci se společností Develon, investičním a developerským manažerem prestižního irského investičního fondu Quinlan Private, který projekt financuje.

zdroj: http://www.konopisteresort.cz/

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality