3/3
Toužíte po komfortním a bezpečném bydlení? Odpovědí jsou kvalitní okna a dveře!

Toužíte po komfortním a bezpečném bydlení? Odpovědí jsou kvalitní okna a dveře!

3. března 2014 v 15.15, Okna

Již od pravěku má lidstvo hluboko zakořeněn pud sebezáchovy, který s sebou automaticky přináší tendence vytvářet bezpečný domov. Zcela přirozeně za sebou po příchodu domů zamknete, před spaním či odchodem do práce zavřete a zatemníte veškerá okna a celkově se chováte tak, jako byste čekali příchod nezvaných hostů. Aby se vaše rodina cítila vždy v bezpečí a pohodlí však nestačí zamknout na všechny západy, v první řadě byste se měli zamyslet nad tím, zda vaše nemovitost vlastní opravdu kvalitní okna a vchodové dveře, díky kterým můžete nerušeně noc co noc snít.

Vyměňte staré za nové!

Odkládáte výměnu starých oken na dobu neurčitou, neboť stále splácíte hypotéku, potřebujete si pořídit novou sedací soupravu a dětem větší postele? Pak se pravděpodobně nevědomky připravujete o další finance, neboť stará okna mohou být zdrojem úniku tepla, které stojí ročně tisíce korun. Pokud dále v domě pozorujete značnou vlhkost, plísně a dokonce alergické reakce, ohrožujete sebe a své nejbližší na zdraví. Pořízení nových oken je sice nákladnější záležitostí, avšak investice se vám stonásobně vrátí v podobě bezpečného a komfortního domova.

Čas na výměnu oken, autor: adamlocky

Čas na výměnu oken, autor: adamlocky

Jaká okna pořídit?

Pokud jste se konečně rozhodli pro nový model, měli byste dobře zvážit všechny varianty, neboť se nejedná o lacinou a jednoduše proveditelnou záležitost. Mějte na paměti, že okna s vámi budou další desítky let a proto by vám měla vyhovovat na sto procent.

Plastová okna

Nejoblíbenější variantou posledního desetiletí jsou beze sporu plastová okna, jež můžete spatřit jak na rodinných domech a ,,panelácích", tak ve školách, na úřadech, ve firmách, ale také v nemocnicích, kde je kladen enormní důraz na hygienu a pořádek. Důkaz hojného množství uživatelů svědčí o tom, že plastová okna budou opravdu kvalitní. A v čem vlastně tkví jejich skutečný půvab? Při použití prvotřídního PVC plastu lze říci, že skvěle těsní, čili zamezují úniku energií z domova a naopak vniku venkovních zplodin a smogu. Dále dokonale odhlučují místnost a navíc zabraňují vzniku vlhkosti, která dovede nemovitost a vaše zdraví, pořádně potrápit. Nesmíme opomenout zmínit také bezpečné zavírání, díky kterému u vás zloději nikdy nepochodí.

Dřevěná okna

Další neméně populární variantou jsou dřevěná okna, která jsou ideální pro konzervativnější jedince, kteří si nepotrpí na ,,umělé" materiály. Dřevo je v každém případě ekologické, vypadá maximálně přirozeně, jeho vlastnosti jsou obdobné jako u plastu a při dobrém zacházení může vydržet i desítky let. Menším negativem je zde cena, která je o trochu vyšší, než u předešlého typu oken.

Pořiďte si kvalitní plastová okna, autor: korkyne-6654

Pořiďte si kvalitní plastová okna, autor: korkyne-6654

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality