26/5
Zkroťte horké dny rychle a chytře!

Zkroťte horké dny rychle a chytře!

26. května 2019 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Léto dokáže být pěkně žhavé a to doslova i do písmene. Stačí si jen vzpomenout na loňské tropické teploty a hned je jasné, že na to letošní je dobré připravit se s předstihem. Jak?

Rozhodně není dobré zanedbat včasné pořízení účinné ochlazovací techniky. Protož jakmile horka udeří, bude v obchodech po těchto kouscích doslova vymeteno. Abyste si mohli vybrat přístroj, který bude mít kvalitní a dobrý, vybírejte pečlivě značku, firmu i přístroj. Česká firma elektrospotřebičů Concept je dobrou volbou. Aktuálně má na skladě nové ochlazovače a ventilátory, které jsou velmi účinné, estetické a elegantní, ale především ekonomické a efektivní. Jejich práce v interiéru nabízí pěknou nálož svěžího chladného vzduchu.

Ochlazovač vzduchu 4v1 Concept OV5200

Tento přístroj se v letních dnech stane dozajista miláčkem celé domácnosti. Funguje totiž nejen jako ventilátor, ale vzduch umí zároveň také ionizovat a příjemně zvlhčovat. Výsledkem je jak snížení teploty v místnosti, tak i ionizace vzduchu s pozitivním dopadem na dýchání, psychiku, lepší soustředění, výkonnost a pomáhá v boji proti bolestem hlavy.

V porovnání s klasickou klimatizací je nový osvěžovač vzduchu 4v1 mnohem šetrnější i úspornější. Jak funguje? Vzduch se v něm ochlazuje pomocí vodních filtrů, přes které prochází. Proto postačí jen naplnit v ochlazovači zásobník s objemem 7,5 litru vodou, zvolit si režim provozu a pak už se jen nechat ovívat příjemným chladným vzduchem. A pokud by se vám to zdálo málo, pr vyšší chladící efekt lze k vodě v zásobníku přidat ještě chladící náplně, které jsou součástí balení.

Ochlazovač OV5200 má tři rychlosti proudění vzduchu a čtyři provozní režimy (normální, přirozený, režim spánku a inteligentní režim, který automaticky přizpůsobí chlazení okolní teplotě). V praxi to funguje tak, že pokud teplota v místnosti klesne pod 25°C, přepne se ochlazovač sám na nízkou rychlost. Když je okolní teplota v rozmezí od 25 do 29°C, přístroj přejde na střední rychlost a pokud je teplota vyšší než 29°C, začne využívat vysokou rychlost proudění vzduchu.

Přístroj je vhodný i do velkých prostorů, má LED displej a díky tomu, že má čtyři kolečka a madla, je manipulace s ním jednoduchá a lehká. Pomocí dálkového ovladače je snadno nastavíte vše včetně časovače, který umožňuje výběr chodu až na 8 hodin. Cena ochlazovače vzduchu Concept OV5200 je 3 999 Kč.

Sloupcový ventilátor Concept VS5100 a VS5110

Obě novinky (bílá a černá verze) mají k dispozici hned tři provozní režimy, čili výbrat si sílu chladného vzduchu je na vás. Pokud zvolíte „normální režim“, bude ventilátor chladit konstantě na nastavenou intenzitu. „Přirozený režim“ mění rychlost proudění vzduchu a simuluje tak jemný chladný vánek. „Režim spánek“ je určen speciálně na noční ochlazování, protože ventilátor při něm automaticky každých 30 minut proudění vzduchu na chvíli sníží, abyste během spánku neprochladli. Oba ventilátory se ovládají pomocí přehledného dálkového ovladače a všechny režimy na něm mají svá vlastní tlačítka. Nastavit na ovladači lze i rychlost proudění vzduchu a otáčení ventilátoru v úhlu 65°, které zvyšuje rovnoměrnost proudění vzduchu a pomáhá s ochlazováním prostoru. K dispozici je také časovač, takže práci ventilátorů můžete nastavit po hodinových krocích až na 7 hodin dopředu.

Díky své sloupcové konstrukci nezabere ani jeden z modelů téměř žádné místo, a prostor přesto ochladí rychle a spolehlivě. Bílý i černý ventilátor má neutrální design, který dokáže zapadnout do jakéhokoli stylu bydlení. Sloupcové ventilátory mají i LED displej a přívodní kabel dlouhý 1,8 metru. Cena obou modelů VS5100 a VS5110 je 1 999 Kč.

Zdroj foto: Concept

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality