19/11
Concept vaření: první vlastní aplikace české značky je na světě!

Concept vaření: první vlastní aplikace české značky je na světě!

19. listopadu 2019 v 00.00, Služby

Sponzorované odkazy

Zbrusu novou a vůbec první unikátní aplikaci pro mobilní telefony a tablety s názvem „Concept Vaření“ u nás spustila česká značka elektrospotřebičů Concept.

Stáhnout ji lze zcela zdarma, a to jak na App Store, tak i na Google play. Nová aplikace funguje jako kuchařka a je plná inspirativních receptů pro každodenní vaření jídel, která lze vyrobit s pomocí jednotlivých kuchyňských spotřebičů.

Tato aplikace vznikla především jako následná péče pro stávající zákazníky značky, ale samozřejmě ji mohou získat i noví zájemci. Concept tím chce zatraktivnit využití zakoupených spotřebičů a přidat k nim něco užitečného, potěšujícího a zároveň cosi, co by lidem pomohlo při jejich užívání.

Concept vaření: první vlastní aplikace české značky je na světě! (http://www.realitymag.cz)

Concept vaření

Mobilní kuchařka je skvělá volba, protože v ní velmi lehce můžete mít díky multifunkčnosti domácích spotřebičů Concet mnohé. Novou appku však navíc mohou jako inspiraci i využívat všichni, kteří žádný spotřebič značky Concept nevlastní, nebo třeba o koupi zatím jen uvažují. Produkty a spotřebiče Concept by pak pro vás mohly být lákavější.

Nová aplikace Concept Vaření je postupně aktualizována a recepty v ní lze selektovat nejen podle kategorie, ale i dle toho, který spotřebič značky Concept je možné použít při samotné výrobě. Recepty mají různé stupně obtížnosti a nabízeny jsou i návody pro milovníky raw stravy, letních zdravých drinků nebo náročnější gurmety. Vyzkoušený recept pak lze jednoduše zařadit do sekce „oblíbené“, takže ho při příštím použití není třeba opět vyhledávat.

Concept vaření: první vlastní aplikace české značky je na světě! (http://www.realitymag.cz)

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.

Více informací najdete na www.my-concept.cz

Zdroj foto: Concept.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality