19/11
Concept vaření: první vlastní aplikace české značky je na světě!

Concept vaření: první vlastní aplikace české značky je na světě!

19. listopadu 2019 v 00.00, Služby

Sponzorované odkazy

Zbrusu novou a vůbec první unikátní aplikaci pro mobilní telefony a tablety s názvem „Concept Vaření“ u nás spustila česká značka elektrospotřebičů Concept.

Stáhnout ji lze zcela zdarma, a to jak na App Store, tak i na Google play. Nová aplikace funguje jako kuchařka a je plná inspirativních receptů pro každodenní vaření jídel, která lze vyrobit s pomocí jednotlivých kuchyňských spotřebičů.

Tato aplikace vznikla především jako následná péče pro stávající zákazníky značky, ale samozřejmě ji mohou získat i noví zájemci. Concept tím chce zatraktivnit využití zakoupených spotřebičů a přidat k nim něco užitečného, potěšujícího a zároveň cosi, co by lidem pomohlo při jejich užívání.

Concept vaření

Mobilní kuchařka je skvělá volba, protože v ní velmi lehce můžete mít díky multifunkčnosti domácích spotřebičů Concet mnohé. Novou appku však navíc mohou jako inspiraci i využívat všichni, kteří žádný spotřebič značky Concept nevlastní, nebo třeba o koupi zatím jen uvažují. Produkty a spotřebiče Concept by pak pro vás mohly být lákavější.

Nová aplikace Concept Vaření je postupně aktualizována a recepty v ní lze selektovat nejen podle kategorie, ale i dle toho, který spotřebič značky Concept je možné použít při samotné výrobě. Recepty mají různé stupně obtížnosti a nabízeny jsou i návody pro milovníky raw stravy, letních zdravých drinků nebo náročnější gurmety. Vyzkoušený recept pak lze jednoduše zařadit do sekce „oblíbené“, takže ho při příštím použití není třeba opět vyhledávat.

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.

Více informací najdete na www.my-concept.cz

Zdroj foto: Concept.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality