27/4
Domov jako oáza čistoty a zdraví

Domov jako oáza čistoty a zdraví

27. dubna 2020 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Domov je váš azyl, místo, kam se uchylujete, když vám není nejlíp. Měl by být vaší oázou bezpečí a zdraví. Aby takový váš domov skutečně byl, musí být především čistý a harmonický.

A toho lze dosáhnout nejen s důkladným a pravidelným úklidem, uspořádáním a prima bytovými doplňky, ale i čistotou domácího ovzduší. S dnešními technologiemi a přístroji toho můžete toho dosáhnout jednoduše a efektivně.

Perfektní vzduch

Může vám pomoci novinka značky Concept, kterou není nic jiného než čistička vzduchu. Ale nejen tak ledajaká. Tahle čistička vzduchu CA3000 se může pochlubit až 7násobnou filtrací včetně UV lampy a ionizátoru, senzorem znečištění a zabudovaným zvlhčovačem.

čistička vzduchu Perfect Air CA3000 má barevné podsvícení reagující barvou na kvalitu vzduchučistička vzduchu Perfect Air CA3000 má barevné podsvícení reagující barvou na kvalitu vzduchu

Je novinkou z řady Perfect Air české značky elektrospotřebičů Concept. Nová čistička vzduchu si díky svým funkcím hravě si tak poradí s viry, baktériemi, plísněmi, sezónními pyly, prachem, smogem, alergeny a dalšími nebezpečnými látkami.

Nejdůležitější částí čističek vzduchu je vždy filtrace, protože ta rozhoduje o výsledné kvalitě vzduchu. Nový model CA3000 Perfect Air je vybaven 7násobným filtračním systémem, který dokáže odstranit až 99,9 % škodlivin obsažených ve vzduchu.

„Každá jednotlivá filtrační vrstva naší novinky zachytí specifické druhy nečistot a jejich vzájemnou spoluprací je pak dosaženo dokonalého výsledku. Díky pokročilé technologii si čistička také sama pohlídá aktuální stav filtrů a upozorní na nutnost jejich výměny,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director Concept.

svám designem se hodí kamkoli do interiéru, v němž působí nenápadně a nenaruší styl zařízenísvám designem se hodí kamkoli do interiéru, v němž působí nenápadně a nenaruší styl zařízení

Filtry čističky

  • Prachový filtr – zachytí hrubé nečistoty z ovzduší, jako jsou prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty
  • Katalytický filtr – rozkládá čpavek, benzen a další nebezpečné látky, které se mohou uvolňovat např. z nového nábytku a koberců
  • Karbonový filtr – pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary různého původu, jako např. formaldehyd (uvolňuje se např. z nových podlah, nábytku nebo stavebního materiálu), benzen nebo cigaretový kouř
  • Antibakteriální filtr – likviduje bakterie a brání vzniku plísní
  • HEPA filtr 13 – zachytí částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spory plísní apod.)

Efektivní citlivka

Nový model nabízí 8 rychlostí čištění vzduchu, výkon 488 m3 za hodinu a je vhodný do místností o velikosti až 60 m2. Opatřen je citlivým senzorem znečištění, díky čemuž si čistička sama v reálném čase načte aktuální stav polétavého prachu v místnosti a podle zjištěných hodnot nastaví optimální rychlost čištění.

Barevně funkční

K zobrazení kvality vzduchu používá přístroj přehledný LED displej a barevné podsvícení, které se mění v závislosti na aktuální míře znečištění prostoru. Nová čistička vzduchu má zabudovaný zvlhčovač s kapacitou 1,3 litru, který na jedno naplnění vydrží pracovat až 54 hodin. Místnost tudíž lehce dokáže zbavit nepříjemného suchého vzduchu, který je rizikem respiračních onemocnění, alergií, astmatu a může mít též vliv na celkovou únavu organismu.

čistička svým výkonem pozitivně vlivňuje i kvalitu spánkučistička svým výkonem pozitivně vlivňuje i kvalitu spánku

Ionizace i UV lampa

Součástí čističky je i UV lampa a ionizátor. „Ultrafialové záření v UV lampě velmi účinně likviduje škodlivé bakterie, viry, plísně a také zápach. Ionizátor zase pomocí elektrického výboje zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu a tím zlepšuje celkovou kvalitu ovzduší. Pohlcuje také kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraní cigaretový kouř,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková.

Mobilní a efektivní

Novou čističku lze snadno přemisťovat, vybavena je časovačem s nastavením až na 12 hodin provozu a praktickým nočním režimem, který se díky režimu SMART ve tmě aktivuje automaticky nebo ho lze nastavit manuálně. Čistička po tuto dobu pracuje v tichém provozu a displej včetně barevného podsvícení zhasnou, aby nic nerušilo klidný spánek.

Interaktivní ovládání

Tenhle kousek lze navíc ovládat odkudkoliv na dálku za pomoci mobilní aplikace Concept Home, zdarma dostupné pro iOS i Android. Pro milovníky klasického ovládání pak přístroj nabízí tlačítka přímo na displeji na těle čističky nebo dálkový ovladač. A cena? Ta činí 9 999 Kč.

Děkujeme za podnětné povídání a informace Ing. Kamile Trávníčkové, Business Development Directorovi české značky elektrospotřebičů Concept.

Zdroj foto: Concept

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality