21/6
Pohodová práce i zábava z domova

Pohodová práce i zábava z domova

21. června 2020 v 00.00, Služby, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

I po rozvolnění pandemických opatřené mnozí jedou v domácím módu. Mnozí lidé zůstávají v plném nebo částečném Home office režimu, mnohé děti se stále učí z domova a online. Všichni tedy potřebují solidní elektroniku a zajištění. Jak na to?

Reálný den většiny rodin i jedinců vypadá stále podobně. Rodiče pracují doma, děti se učí doma a veškerá zábava probíhá jak jinak, také doma. Proto se navýšily nároky na spolehlivost domácího počítačového vybavení.

Pohodová práce i zábava z domova  (http://www.realitymag.cz)

Všichni jsou připojeni k jedné domácí síti a je potřeba, aby vše perfektně fungovalo, a hlavně aby data a práce byla v bezpečí. Výpadek napájení by samozřejmě mohl znamenat katastrofu. Řešení je jednoduché. Stačí zapojit počítače a další zařízení jako routery, tiskárny nebo herní konzole k záložnímu zdroji UPS.

UPS není „ups“

Ano, není to žádná patálie ani trapas, při níž si ulevíte mezinárodním citoslovcem „ups“. Spíše naopak. Jedná se o záložní zdroj, který váš počítač a další elektroniku pomáhá ochránit proti přepětí a výpadku proudu. Pokud proud vypadne, umožní UPS fungování na baterii, abyste měli čas uložit si důležitá data. Moderní UPS ale umí mnohem více a rozhodně stojí za zvážení.

Pohodová práce i zábava z domova  (http://www.realitymag.cz)

UPS Eaton 3S

Máme por vás tip na řešení – UPS Eaton 3S od značky Eaton. Tento model je cenově dostupný, a přitom obsahuje vše, co doma potřebujeme. Je zde až osm zásuvek pro připojení všech důležitých zařízení. Polovina z nich je napojena na zabudovanou baterii, která vám poskytuje několik minut času na případné uložení práce a bezpečné vypnutí zařízení v případě výpadku proudu. Druhá polovina zajistí přepěťovou ochranu a s ní velkou redukci stresu v případě bouřky nebo jiných případů přepětí.

Do napájených zásuvek doporučujeme zapojit PC a monitor a do zásuvek s čistě přepěťovou ochranou naopak méně důležité spotřebiče, u nichž vás výpadek napájení nebude tolik trápit – například tiskárnu či stolní lampu. Model mimo ještě obsahuje dvojici USB portů pro nabíjení vašich mobilů, tabletů a podobně a díky speciálním úchytům ho snadno umístíte na zeď.

O společnosti

Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Poskytuje udržitelná řešení, která našim zákazníkům pomáhají řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii bezpečněji, efektivněji a spolehlivěji. Výrobky dodává zákazníkům ve více než 175 zemích. Má přibližně 101 000 zaměstnanců.

Zdroj foto: Eaton

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality