9/12
V lese nebo doma: vánoce s Rio Lindo

V lese nebo doma: vánoce s Rio Lindo

9. prosince 2017 v 00.00, Nové domy, Stavba a rekonstrukce, Zahrada

Sponzorované odkazy

Je tu novinka pro milovníky přírody, designu a stylového stolování. Doplňky a dekorace litevské značky vnesou do vašeho domova klid a harmonii lesní krajiny. Jsou to kousky, kterými pod stromečkem uděláte maximální radost!

Vytvořte si v interiéru iluzi živé přírody a nechte Váš domov prostoupit klidem a harmonií přírody a lesa, majestátnosti stromů a jejich dřeva. Doplňky litevské značky Rio Lindo se o to lehce postarají.

Co je k mání?

sada dubových váziček Bloom 4 Room je originální doplněk interiéru, zimní zahrady, terasy i zahradysada dubových váziček Bloom 4 Room je originální doplněk interiéru, zimní zahrady, terasy i zahrady

Sada dubových váziček Bloom 4 Room

Materiálem je ryzí a minimálně opracované dřevo. Sada tří váziček vám dokáže, že pokud nemůžete žít v lese, může les žít s vámi. Inspirujte se setem dřevěných váziček, které se skvěle hodí pro drobné kaktusy a sukulenty. Vázičky jsou nařezané a speciálně vysušené pro vnitřní použití. Cena činí za set 890 Kč.

Zrcadlo Lookbox – atypické a krásnéZrcadlo Lookbox – atypické a krásné

Zrcadlo Lookbox

Atypické, originální a jednouché, to vše je zrcadlo Lookbox, vyrobené ze skla a dřeva, když dřevo tvoří podstavec a sklo zrcadlo. Dřevěný blok podstavce má rozměry 15×15×8 cm, přičemž rozměry zrcadla jsou 15×25 cm. Neotřelé stylové zrcadlo může být vaše za 990 Kč.

Sada podložek Tree 4 tea – krása přírodního dřevaSada podložek Tree 4 tea – krása přírodního dřeva

Sada podložek Tree 4 tea

Jednoduchá přírodní verze podložek, na nichž vše udržíte bez koleček na stole či jiném povrchu. Stylové servírování nápojů může začít. Toto hned tak někdo nemá. Půvabné rustikální dřevěné podložky udělají parádu vždy a všude. Podložky jsou vždy originálem, jelikož každý strom je originální. Sada čtyř kousků může být vyrobena z jabloně, aneb je k mání i ze dřeva dubu. Podložky mají průměr 9–12 cm vyjdou vás na 260 Kč za celý set. Vyberte si typ stromu, se kterým nejvíce souzníte. Jabloň symbolizuje srdečnost, plachost a klid. Dub pro změnu odvahu, sílu a nezávislost.

Nástěnné nebo stolní hodiny Forestime v designu ryzího dřeva dubuNástěnné nebo stolní hodiny Forestime v designu ryzího dřeva dubu

Nástěnné nebo stolní hodiny

Z dubového dřeva můžete mít i hodiny, nástěnné či stojací. Zase budete o kousek blíže k přírodě. Hodiny jsou vybaveny strojkem poháněným baterií. Mějte přírodu na dosah. Půvabné hodiny příjemně oživí Váš interiér. Nástěnné i stolní hodiny vyjdou každé na 880 Kč.

Všechny a další kousky najdete na Nila.cz.

Zdroj foto: Nila.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality