19/7
Jak na prodej nemovitosti v Praze 5? Nejlépe s realitkou

Jak na prodej nemovitosti v Praze 5? Nejlépe s realitkou

19. července 2022 v 00.00, Realitní kanceláře

Čeká vás prodej bytu Praha 5, nebo budete prodávat jinou nemovitost? Pak patříte mezi ty šťastné, o nemovitosti v hlavním městě je velký zájem, protože jich je aktuálně značný nedostatek. I v takové situaci ale můžete prodat pod cenou a ztratit u toho spoustu času.

Běžný člověk musí řešit prodej domu Praha 5 či bytu možná jednou nebo dvakrát za život. Není v této oblasti kovaný, neví, na co si dávat pozor, čím si usnadnit starosti. A právě z toho důvodu je vhodné se obrátit na realitní kancelář. Na jakou?

Najděte si specialisty na nemovitosti Praha 5

Vždy je lepší najít realitku, která se specializuje přímo na konkrétní oblast. Vy byste tedy měli hledat realitní kancelář Praha 5. Její makléři budou vědět, v jakých relacích se pohybují ceny. Pomohou vám tedy navrhnout rozumnou cenu, abyste prodej bytu Praha 5 co nejvíce urychlili a zároveň neprodali zbytečně pod cenou. Kromě toho vám dokážou říct, co klienti v dané lokalitě obvykle vyhledávají a očekávají, pomohou vám byt na prodej připravit.

Ušetřete si spoustu času

Představte si, co všechno obnáší takový prodej domu Praha 5. Musíte sestavit inzerát, dům celý popsat, nafotit, ideálně vytvořit ještě video, protože multimediální prvky dnes táhnou. Tohle vše za vás může vyřídit realitní kancelář. Častokrát realitky nabízí i službu tzv. homestagingu, tedy naaranžování interiéru tak, aby vypadal lákavěji. Realitka doveze vlastní nábytek i dekorace, naaranžuje je, pořídí fotky, případně videa, a nábytek zde obvykle nechává i na dobu prohlídek. Nemovitost se však prodává bez něj, takže nakonec ho odveze. Účelem není oklamat zájemce, nýbrž ukázat jim, jak hezky by si danou nemovitost mohli zařídit.

Tak co budete dělat vy? Ztrácet vlastní čas prací na inzerátu a schůzkami se zájemci, nebo se raději obrátíte na realitní kancelář v Praze 5? Na tuto lokalitu se specializuje RE/MAX Anděl. Neváhejte je kontaktovat.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality