8/12
Vánoční stromek online s přidanou hodnotou

Vánoční stromek online s přidanou hodnotou

8. prosince 2020 v 00.00, Stavba a rekonstrukce, Zahrada

Sponzorované odkazy

Víte, že dnes za vámi vánoční stromeček přijede až k vám domů? A že díky takovému nákupu umožníte plnit přání dětem z dětských domovů? Tak jestli přemýšlíte na koupí vánočního stromečku, tohle je to pravé ořechové – vánoční stromeček s přidanou hodnotou!

Uvažujete o tom, jak letos vyřešit nákup vánočního stromku bez toho, abyste se museli tlačit ve frontách a zbytečně se vystavovali riziku nákazy? Vyberte si svůj vysněný stromek z pohodlí a bezpečí domova online na webu chcistromek.cz a nechte si ho dovézt kamkoli po Praze až ke dveřím. Nákupem těchto speciálních dobrostromků navíc pomůžete splnit vánoční přání dětem z dětských domovů.

Vánoční stromek online s přidanou hodnotou (http://www.realitymag.cz)

Pandemií omezené nákupy

Vánoční nákupy budou letos výrazně omezené, což se dotkne i vánočních stromečků. Pokud se chcete vyhnout tlačenicím, využijte unikátní projekt chcistromek.cz nového online květinářstí Florino. Na speciálním webu najdete široký výběr prémiových normandských jedliček, které uvidíte pečlivě nafocené do poslední větvičky. Nekupujete tak žádného zajíce v pytli, ale konkrétní stromek, který se vám zalíbí nejvíc.

Stromky a Nadace Radost dětem

Díky spolupráci s nadačním fondem Radost dětem můžete navíc při nákupu vybírat ze speciální kategorie dražších stromečků nazvaných „dobrostromky", jejichž zakoupením splníte vánoční přání vybranému dítěti z dětského domova. Za každý prodaný stromek navíc přidá Florino další dárek.

Vánoční stromek online s přidanou hodnotou (http://www.realitymag.cz)

Se startupem DoDo

Rozvor stromečků až domů zajistí logistický startup DoDo, který stromek doručí v den a čas podle vašeho výběru. Letošní vánoční přípravy tak můžete zvládnout v klidu, bezpečí a pohodlí domova. Konkrétní a do poslední větvičky nafocený vánoční stromek přijede až k vám domů a ještě vám umožní plnit přání dětem Rozvor stromečků až domů zajistí logistický startup DoDo, který stromek doručí v den a čas podle vašeho výběru. Letošní vánoční přípravy tak můžete zvládnout v klidu, bezpečí a pohodlí domova.

Nejen v Praze

K mání jsou i jiné firmy, díky nimž můžete stromeček online téměř kdekoli v Česku

Vánoční stromek online s přidanou hodnotou (http://www.realitymag.cz)

Online nákupy stromků po celé ČR nabízí

Zdroj foto: Chcistromek.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality