7/12
Krásná a zimně vánoční zahrada i dům

Krásná a zimně vánoční zahrada i dům

7. prosince 2014 v 00.00, Chaty a chalupy, Nové domy, Zahrada

Sponzorované odkazy

Každá zahrada může být krásná i v zimě, vaše zahrada vám může přinášet radost i v době vegetačního klidu, kdy na zahradě není co dělat. Prostě ji vánočně vyzdobte!

Své zahrádce i domu zvnějšku můžete dát krásný vánoční háv! Rozehrajte svůj dům a zahradu vánoční náladou!

Jak na to?

K výzdobě se využívají nejrůznější materiály, od přírodních až po syntetické, ale vždy je dobré zohlednit a přihlédnout ke stavbě, stylu domu a celé zahrady tak, aby vše do okolí zapadalo a ladilo s ním.

Rushiner/Flickr.comRushiner/Flickr.com

Vánoční naladění, anebo vánoce, vánoce přicházejí…

Tak co, naladili jsme vás vánočně? A také byste chtěli oživit vaši zahradu nějakou pěknou dekorací? A nevíte jak na to? Máme pro vás pár zajímavých vychytávek, jimiž se můžete inspirovat. Jednoduché nápady, které potěší sousedy, přátele, a ty.

Vánoční výzdoba je, když…

Vánoční výzdoba ať již interiéru nebo exteriéru, je vždy honosnější, lesklejší a pestřejší, než dekorace v jiných ročních obdobích. K vánočnímu času to patří, stejně jako nejrůznější světla, světýlka a světlené řetězy. Každý si může dle svého gusta zvolit, zda bude jeho výzdoba domu a zahrady klasická a tradiční, nebo hodně veselá a rozverná. Fantazii se meze nekladou.

ThedMontana/Flickr.comThedMontana/Flickr.com

Duch vánoc

Vánoce jsou čas, kdy má každý domov jakousi duchovní vánoční atmosféru. Vnější výzdoba může být pokračováním v barvě i vkusu té vnitřní a interiérové, anebo může mít zcela odlišné a originální pojetí. Záleží na vkusu, stylu stavby i zahrada a samozřejmě na možnostech.

Co ozdobit?

Ozdobit vánočně lze přední dveře, terasu verandu, schody, chodník, keře, malé stromky. Zdobení lze umístit i do trávy, na altány, pergoly a přístěnky, také domky na nářadí a dětské kouty zahrady. Krásné je, pokud podobně zdobí své domy a zahrady i sousedé. Celkový dojem je pak umocněn.

Věnec na dveřích

Ať už čerstvý nebo suchý, věnec na dveřích přidá vašemu domovu okamžitý styl. Můžete jej zakoupit hotový, anebo vyrobit dle své kreativity svůj vlastní originální. Využít lze na něj korpus z hobby marketu či květinářství, a na něj snítky jehličnanů, proutí a trávy, větvičky nejrůznější sušiny, šišky, drobné ozdoby, mašličky a mnoho dalšího.

Rowles/Flickr.comRowles/Flickr.com

Kamenné, kameninové a keramické květináče

Vysoké, na nožkách, široké a přízemní, prostě různých tvarů. Snesou se dobře s jakýmkoliv stylem architektury. Lze jej odekorovat čímkoli dle fantazie, vkusu a stylu domu. Je to velmi krásná a variabilní výzdoba jak u dveří, teras, u boku schodů, která dává mnoho možností kreativity. Obdobu této výzdoby pak tvoří vánočně vyzdobené stromky a keře v květináčích, vánočně vyzdobené.

Svíce a světelné řetězy

Pokud jde o vytváření správné nálady, tu udělají především světla, Ať už zvolíte klasické svíce s kryty, elektrické svíčky, nejrůznější lampičky, lucerny či celé světelné řetězy, lze s nimi zdobit zahradu a dům velmi krásně a prosvítit tak vánoční večery. Zavěsit a postavit je lze na zábradlí balkonů, teras a vchodu do domu, rozvěsit na stromky a keře, anebo prostě přidat do již vytvořených ozdob.

Úvodní obrázek: RutHartnuph/Flic­kr.com

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality