8/4
Projetky RD - bungalovy 2010

Projetky RD - bungalovy 2010

8. dubna 2010 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Na našem trhu existuje velmi rozmanitá nabídka projektů rodinných domů typu bungalov. Široká škála dodavatelů, projektantů, typů staveb a kompletního příslušenství stěžuje klientům výběr. Tuto problematiku se rozhodlo řešit několik společností, které svým klientům nabízejí ucelený katalog typových projektů rodinných domů – **bungalovů. Pokud si zákazník ze standardní nabídky nevybere, je nutné přejít k individuálnímu projektu.

Co jsou bungalovy

Bungalovy neboli jednopodlažní rodinné domky, jsou vhodné pro každého, kde se chce vyhnout bariérovému řešení domu. Z dostupných projektů bungalovů na našem trhu můžeme vybírat nejen z nabídky typových projektů, ale také projektů ušitých na míru. V nabídce jsou projekty, které zahrnují výstavbu bungalovů jako levnou alternativu na malém či středně velkém pozemku. Náročnější klienti mohou vybírat z typových projektů velkoprostorových staveb rodinných domů – bungalovů.

Dalším členěním, dle projektové dokumentace, jsou bungalovy rozčleněny do skupiny dle použitých stavebních materiálů. Bungalovy, stejně tak jako ostatní rodinné domy, můžeme stavět jako dřevostavbu, montovanou či zděnou stavbu nebo jako nízkoenergetické bydlení.

Jak na projekty

Projektové katalogy obsahují ucelený přehled typových rodinných domů, včetně půdorysu, mnohočetných pohledů, rozměrů, variant, technických údajů a parametrů. Projekty rodinných domů musí obsahovat projektovou dokumentaci, architektonické řešení a samostatný projekt.K dalším důležitým náležitostem patří průvodní zpráva, požární zpráva, technická zpráva.

Jednotlivé výkresy by měly být zpracovány v co nejdetailnější podobě. V obsahu by měly být vyobrazeny základy domu, půdorys, řezy bungalovem, stavební detaily, výpisy podlah, oken a dveří. K dalším nezbytně nutným informacím patří klempířské a zámečnické výrobky, výkresy skladby stropů, výpisy zdícího materiálu, střešní krytiny a řeziva krovu.

zdroj: http://www.gservis.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality