2/11
3 hlavní přednosti nábytku na míru

3 hlavní přednosti nábytku na míru

2. listopadu 2021 v 00.00, Nové byty

V okamžiku, kdy se chystáte na vybavení domácnosti novým nábytkem, máte hned několik možností. Většina lidí stále dává přednost nákupu skříní, kuchyňské linky a dalších věcí z klasických obchodů, kde jsou k dispozici pouze sériově vyráběné produkty. Ty však nemusejí tak dobře zapadnout do bytu či rodinného domu. Proto je na místě zvážit, zda není lepší investovat do nábytku, který vám specializovaná firma vyrobí na zakázku.

nábytek na míru

1. Úspora místa

Velmi pádným argumentem, proč si nechat vytvořit interiér na míru, je úspora místa. Zakázková výroba je totiž schopna maximálně využít prostory pokojů. Nábytek pak dokonale pasuje ke stěnám, což se vyplatí zejména v menších bytových jednotkách, kde záleží na každém čtverečním metru. Skříně a komody lze umístit také třeba pod schodiště, k šikmým stěnám v podkroví, zkrátka tam, kam by se běžný sériově vyráběný nábytek jen těžko vešel.

2. Design

V rámci zařizování a rekonstrukce interiérů se vyplatí zvolit nábytek na míru rovněž z hlediska designu. Tím, že si jej necháte vyrobit na zakázku, sami si můžete zvolit materiály, barevné provedení, vnitřní členění a řadu dalších aspektů, které byste v běžných prodejnách jen těžko hledali a ovlivnili.

3. Životnost

Kvalita nábytku na míru je zpravidla vyšší nežli u sériových produktů, což souvisí s materiály. Řemeslníci, které realizací pověříte, vytvoří nábytek přesně dle vašich představ a požadavků, takže pak vybavení ve vaší domácnosti vydrží o řadu let déle.

Na koho se obrátit?

Pakliže vás zajímá zakázková výroba nábytku, obraťte se na společnost Gabon – nábytek Brno. Tato firma má s výrobou na míru dlouholeté zkušenosti a je schopna vám zrealizovat prakticky jakýkoliv druh nábytku, a to včetně kompletních sestav, jež se hodí do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů či předsíní.

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality