7/5
Anglický Resort Praha

Anglický Resort Praha

7. května 2009 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Společnost Anglický Resort, s.r.o. staví řadové, nízkoenergetické rodinné domy, projektované v anglickém stylu. K hlavním přednostem rodinných domků patří nízká pořizovací cena, vlastní zahrada, prostorný obytný interiér a nízké náklady na vytápění. Hlavním mottem společnosti je anglická přesnost, kvalita, detailní zpracování a dodržení historických hodnot anglického stylu, které je považováno za velmi prestižní bydlení.

Lokality

Řadové rodinné domy od společnosti Anglický Resort, s.r.o. se nacházejí v lokalitách Lešany, Kralupy a Slatina. K výhodám těchto lokalit patří výborná dopravní dostupnost na Prahu 6, 7, 8, 9 a klidné prostředí disponující množstvím okolní zeleně.

Anglický Resort Praha (http://www.realitymag.cz)

V lokalitě Lešany je vybudováno 114 řadových rodinných domků, které se rozprostírají na vlastním pozemku o velikosti 172 – 378 metrů čtverečních. Zákazník se může rozhodnout, zda si pořídí holodům nebo plně vybavený dům. K výhodám holodomu, který disponuje plně dokončenou vnější stavbou, patří nižší pořizovací cena a možnost dokončení dle vlastních představ. Varianta exkluzivní dokončení zahrnuje plně vybavený interiér, součástí je podlahové vytápění koupelny, klimatizace či elektronické zabezpečení domu.

Pro nerozhodné zákazníky je v lokalitě Lešany otevřen plně vybavený vzorový dům, který nabídne potenciálním zákazníkům dokonalou ukázku možného vlastního bydlení.

Anglický Resort Praha (http://www.realitymag.cz)

Kulturní a sportovní vyžití

Novým majitelům řadového rodinného domku nabízí společnost možnost zúčastnit se konceptu, který je zaměřen na výuku a zdokonalování se v anglickém jazyce. Zákazníci si mohou vybrat ze široké nabídky kurzů, která zahrnuje kurz pro začátečníky, pokročilé, velmi pokročilé a pro děti.

Součástí resortu je široká nabídka sportovních služeb, plánuje se otevření sportovního centra, které dostatečně uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Okolí nabízí ideální podmínky pro provozování cyklistiky či relaxačních procházek.

Anglický Resort Praha (http://www.realitymag.cz)

Financování

Cena rodinných řadových domů, od společnosti Anglický Resort, s.r.o., začíná již od 20 000 Kč za metr čtvereční. Při koupi rodinného domu, v den podpisu smlouvy, je nutné uhradit rezervační zálohu, zbývající částku je možné hradit formou hypotéky. Společnost Anglický Resort, s.r.o. poskytuje svým zákazníkům vlastní formu hypotéky s garancí nejnižší úrokové sazby pro všechny klienty.

Zdroj: http://www.anglickyresort.cz

Anglický Resort Praha (http://www.realitymag.cz)

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality