7/5
Anglický Resort Praha

Anglický Resort Praha

7. května 2009 v 00.00, Nové domy

Sponzorované odkazy

Společnost Anglický Resort, s.r.o. staví řadové, nízkoenergetické rodinné domy, projektované v anglickém stylu. K hlavním přednostem rodinných domků patří nízká pořizovací cena, vlastní zahrada, prostorný obytný interiér a nízké náklady na vytápění. Hlavním mottem společnosti je anglická přesnost, kvalita, detailní zpracování a dodržení historických hodnot anglického stylu, které je považováno za velmi prestižní bydlení.

Lokality

Řadové rodinné domy od společnosti Anglický Resort, s.r.o. se nacházejí v lokalitách Lešany, Kralupy a Slatina. K výhodám těchto lokalit patří výborná dopravní dostupnost na Prahu 6, 7, 8, 9 a klidné prostředí disponující množstvím okolní zeleně.

V lokalitě Lešany je vybudováno 114 řadových rodinných domků, které se rozprostírají na vlastním pozemku o velikosti 172 – 378 metrů čtverečních. Zákazník se může rozhodnout, zda si pořídí holodům nebo plně vybavený dům. K výhodám holodomu, který disponuje plně dokončenou vnější stavbou, patří nižší pořizovací cena a možnost dokončení dle vlastních představ. Varianta exkluzivní dokončení zahrnuje plně vybavený interiér, součástí je podlahové vytápění koupelny, klimatizace či elektronické zabezpečení domu.

Pro nerozhodné zákazníky je v lokalitě Lešany otevřen plně vybavený vzorový dům, který nabídne potenciálním zákazníkům dokonalou ukázku možného vlastního bydlení.

Kulturní a sportovní vyžití

Novým majitelům řadového rodinného domku nabízí společnost možnost zúčastnit se konceptu, který je zaměřen na výuku a zdokonalování se v anglickém jazyce. Zákazníci si mohou vybrat ze široké nabídky kurzů, která zahrnuje kurz pro začátečníky, pokročilé, velmi pokročilé a pro děti.

Součástí resortu je široká nabídka sportovních služeb, plánuje se otevření sportovního centra, které dostatečně uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Okolí nabízí ideální podmínky pro provozování cyklistiky či relaxačních procházek.

Financování

Cena rodinných řadových domů, od společnosti Anglický Resort, s.r.o., začíná již od 20 000 Kč za metr čtvereční. Při koupi rodinného domu, v den podpisu smlouvy, je nutné uhradit rezervační zálohu, zbývající částku je možné hradit formou hypotéky. Společnost Anglický Resort, s.r.o. poskytuje svým zákazníkům vlastní formu hypotéky s garancí nejnižší úrokové sazby pro všechny klienty.

Zdroj: http://www.anglickyresort.cz

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality