24/6
Rodinné domy na klíč RD Styl: Proč si vybrat právě je?

Rodinné domy na klíč RD Styl: Proč si vybrat právě je?

24. června 2010 v 00.00, Developeři, Nové domy

Vlastní bydlení je snem každé rodiny. A rozhodně to dnes už není sen nesplnitelný, ba právě naopak. Toužíte-li po vlastním bydlení v pohodlí rodinného domku, pak určitě věnujete pozornost tomuto článku. Na trhu s bydlením existuje množství specializovaných společností, které se zabývají navrhováním, výstavbou a prodejem rodinných domů na klíč. Pokud tedy již víte, že se budete rozhodovat především z hlediska kategorie domy na klíč, pak můžete využít služeb společnosti RD Styl, jež sídlí v Ostravě – Hrabové.

Firma RD Styl vznikla v roce 1998 jako sdružení lidí s dlouholetými zkušenostmi v oblasti stavebnictví, projekce, architektury a téhož roku otevřela svůj první vzorový dům, jehož dispoziční řešení je i dodnes nosným prvkem jejich domů na klíč. Během doby své existence společnost RD Styl předala k osobnímu užití více než pět set domů. V současnosti produkuje přibližně osmdesát až devadesát vlastních typových rodinných domů ročně. Společnost RD Styl působí v regionu severní Moravy a na Olomoucku. Nízkoenergetické domy jsou jednoznačně devízou RD Styl.

Rodinné domy na klíč RD Styl: Proč si vybrat právě je? (http://www.realitymag.cz)

Rodinné domy na klíč RD Styl

Kromě samotné výstavby rodinných domů na klíč na pozemcích jednotlivých investorů se firma RD Styl v poslední době zaměřuje také na vlastní menší developerské projekty. Touto dobou RD Styl disponuje asi 180 000 m² stavebních parcel v lokalitách Karviná, Frýdek-Místek, Velká Polom, Olomouc – Křelov, Havířov či Jistebník. Zde se v různém stádiu připravuje výstavba řadových domů či bytových domů. Zároveň se zde chystá výstavba i bytů nových – "rodinné domy na klíč.

Rodinný dům na klíč Praktik 5+1 (na obrázku výše) je nepochybně chloubou celé společnosti, o čemž svědčí také to, že je nejprodávanějším domem RD Styl. Vychází ze vzoru Rodina a typový dům stojí v současnosti v Olomouci. Pořídit si jej můžete již za 2 149 000 Kč.

Rodinné domy na klíč nabízí společnost RD Styl zákazníkům, kteří upřednostňují z mnoha důvodů koupi již finalizovaného rodinného domu. Domy na klíč, to je krok vstříc zákazníkům RD Styl. Jestliže tedy uvažujete o pořízení bydlení na severní Moravě či Olomoucku, rozhodně sledujte novinky společnosti RD Styl.

Domy na klíč RD Styl, to je vaše volba.

Rodinné domy na klíč RD Styl: Proč si vybrat právě je? (http://www.realitymag.cz)Rodinné domy na klíč RD Styl: Proč si vybrat právě je? (http://www.realitymag.cz)Rodinné domy na klíč RD Styl: Proč si vybrat právě je? (http://www.realitymag.cz)

zdroj: http://www.rdstyl.cz

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality