29/3
Hledám bydlení v Praze: značka na úrovni

Hledám bydlení v Praze: značka na úrovni

29. března 2018 v 01.15, Nové byty, Nové domy

Bydlet v metropoli Praze, kde je život jako na dlani, pestrá pracovní možnost a široká paleta osobního a zájmového vyžití, si přeje snad každý. Jenže dnes je velmi složité najít v hlavním městě bydlení. A to na úrovni dvojnásob.

Šancí, jak bydlet v Praze dnes moc k mání není. Jednou z mála je rezidenční bydlení v některém z nových bytů v Praze 4. Ty vyrostou na mírně svažité Michelské pláni, kterou kopírují. Moderní, prostorné a světlé bydlení v rezidenci pod názvem Hadovitá čítá tři budovy, které budou svým pojetím rezervoárem moderního a komfortního bydlení na úrovni v šik stylu.

Hledám bydlení v Praze: značka na úrovni  (http://www.realitymag.cz)

Klikatá Hadovitá

Název Hadovitá vznikl podle tvaru ulice, vedoucí ke třem budovám a od nichž lze dojít všude pěšky – do obchodu, k lékaři a do lékárny, do školy a školky, za zábavou, na pokec za známými, i na autobus, anebo naopak do zeleně a přírody. Po klikaté Hadovité, vinoucí se Michelskou strání dojdete zkrátka všude, kam potřebujete. Tohle bydlení v Praze Michli bude pro svoji originalitu a designově příjemné pojetí ve všech směrech činit jeho obyvatelům jen samou radost a potěšení.

Hledám bydlení v Praze: značka na úrovni  (http://www.realitymag.cz)

Komfortní bydlení na úrovni

Byty k prodeji na Praze 4, jež rezidence Hadovitá nabízí, jsou včleněny do zeleně, mají blízko k přírodě a zároveň kousek do ulic města. A přitom je to oblast, jež byla obydlena již ve 14. století coby osada Michejl, která se okolo roku 1922 připojila k Praze jako její městská část. Bydlení zde tak dostává ráz moderny propojené s historií, v níž velkou roli hrála zeleň, vinice, louky a zahrady. I proto může rezidence Hadovitá obyvatelům nabídnout až luxusně mnoho zeleně v městském prostředí.

Dispozice bytů

Byty v pražské rezidenci Hadovitá mají rozlohu od 29 m2 až po 101 m2 o dispozicích ateliérů, 1+kk, přes 2+kk a 3+kk, až po 4+kk. Mnohé jsou vybaveny balkónem, lodžií nebo předzahrádkou dle umístění daného bytu. Ke každé bytové jednotce patří i garážové stání a energetická náročnost budov bude nastavena na třídu C.

Hledám bydlení v Praze: značka na úrovni  (http://www.realitymag.cz)

Novostavby bytových domů, o nichž a jejich úskalích jsme se již zmínili zde, s byty v rezidenci Hadovitá vyrostou v neutrálních barvách, a osobitost s vlastním vkusem a stylem každému příbytku vnese obyvatel sám. Chcete jím být i vy?

Zdroj foto: Rezidencehado­vita.cz

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality