31/1
Jednoduchý způsob jak vyčistit vzduch v interiéru - se zelení!

Jednoduchý způsob jak vyčistit vzduch v interiéru - se zelení!

31. ledna 2016 v 00.00, Nové byty, Nové domy, Okna

Sponzorované odkazy

Zeleň do našich domovů patří a je příjemnou i užitečnou součástí našeho bydlení. Mnohé rostlinky patří k přirozeným čističkám vzduchu. A tak neváhejte a pořiďte si zeleň do interiéru!

Okrasné rostliny však mají mimo čištění vzduchu i jiné užitečné vlastnosti. Máme pro vás pětku důvodů, proč mít doma „zeleno“.

Foto:JanetTarbox/Flickr.comFoto:JanetTarbox/Flickr.com

Které to jsou?

  • Díky rostlinkám se vám bude lépe dýchat, jelikož velmi razantně navyšují kvalitu ovzduší. Už jedna rostlinka sníží objem CO2 u vás doma o celou třetinu. Ba co víc, zelení kamarádi vám spolykají celých deset procent prachu.
  • Pokud se vám doma nic moc nechce a potřebujete pracovat – uklízet, vařit, nebo dodělávat pracovní resty, ideálně mějte okolo sebe zeleň. Ta navyšuje píli a cílevědomost.
    Foto: Carmen/Flickr.comFoto: Carmen/Flickr.com
  • Zeleň působí příjemně pro oko i duši, je tedy jedinečným lékem na stres, napětí, pesimismus a únavu.
  • S rostlinami okolo sebe budete i více kreativní a tvůrčí. Což se pojí s předchozím bodem, protože když jste v pohodě, jde vám i takováto činnost od ruky.
  • Zeleň doma je nejen přírodní čističkou vzduchu, ale i protihlukovou obranou, jelikož snižuje hluk o více než 4 decibely.
    Foto: HeatherDawn/Flickr.comFoto: HeatherDawn/Flickr.com

Suma sumárum

Vcelku vzato je zeleň v příbytku přínosem a plusem s velkým P. Rostliny vypadají příjemně, některé i vykvétají a obdaří nás tak dalším estetickým a mnohdy i voňavým bonusem, a celkově dotváří pohodu domova. Takové relaxační lehátko umístěné mezi rostlinky do nějakého pěkného světlého koutu, a pohovění si v něm s kvalitní knihou,sklenkou vína či jen se zavřenýma očima, to je velmi příjemná věc.

Zeleň v interiéru je tedy relaxačním a zdravým prvkem, o nějž bychom se ochuzovat zcela určitě neměli.

Zdroj foto: QuinnDombrovski/Flic­kr.com

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality