12/9
Novostavby Olomouc - skvělé bydlení pro mladé páry, rodiny i seniory

Novostavby Olomouc - skvělé bydlení pro mladé páry, rodiny i seniory

12. září 2016 v 23.45, Developeři, Nové byty

Vlastní bydlení je v dnešní extrémně předražené době rozhodně lepším řešením, než podnájem, kdy vyhazujete těžce vydělané peníze takzvaně oknem. Než byste dotovali cizí kapsu, raději si zajistěte vlastní zázemí přesně podle vašich představ. Najít bydlení snů, to se velmi snadno řekne, ale vzhledem k nejrůznějším specifickým požadavkům, finančním možnostem a nabídkám na trhu nemusí být hledání vůbec snadné a následná koupě poměrně složitá. Obyvatelé východní strany České republiky anebo ti, co se nebojí změny a nebrání se ani stěhování, si jistě zamilují novostavby Olomouc, které jsou stvořené pro mladé lidi, rodiny s dětmi, ale i pro seniory toužící po klidu a bezpečí.

Proč bydlet v novostavbě?

Olomouc je krásným kulturním a historickým městem a rozhodně jej lze považovat za perlu Moravy. Pakliže k obyvatelům Olomouce patříte, jste na své město právem hrdí, ale rovněž si uvědomujete, že zde sehnat vhodné bydlení, není vůbec snadná záležitost. Skvělou volbou jsou proto developerské projekty s novostavbami, které odpovídají nárokům i těch nejnáročnějších lidí. A proč je bydlení v novostavbě vůbec tak skvělé, že převyšuje i kouzlo historických budov s nezaměnitelným charakterem? Nové byty Olomouc kromě faktu, že vám poskytují zbrusu nový byt s novým vybavením a nedotčeným zařízením, jsou zpravidla prakticky vystaveny v takových lokalitách, které obyvatelům maximálně vyhovují. V blízkosti jsou tak obchody, školy či školky, restaurace, hromadná doprava a mnoho dalších služeb, které vám značně usnadní život a ušetří hodiny času. Dnes už si nemusíte vybírat, zda budete mít blízko zastávku nebo raději potraviny, můžete mít totiž obojí, a to právě díky bydlení v novostavbě.

Bydlení v novostavbě má nesčetně výhod, autor: rebyBydlení v novostavbě má nesčetně výhod, autor: reby

Bydlení snů U Kavalerie

Jednou ze skvělých lokalit pro bydlení je oblast U Kavalerie, která je jedním z propracovaných developerských projektů. Sedmipodlažní členitý dům s více než 50ti byty se nachází v ulici Nezvalova, nedaleko krásného centra města Olomouc. I když jste za pár minut ve městě, přesto je Kavalerie obklopena zelení, klidem, navštívit můžete nedaleký park a cyklostezku a nechybí ani služby všeho druhu od škol, přes lékárny až po kavárny. V nedaleké vzdálenosti se nachází také vlakové nádraží, díky kterému se snadno a rychle dostanete ke svým příbuzným a přátelům, ať už žijí kdekoliv. Více informací najdete na stránce prodej bytů Olomouc

Rezidenční park Švýcarská pro milovníky prostoru

Ti, jež prahnou po dostatečném prostoru a vzdušnosti, si bez pochyby zamilují Rezidenční park Švýcarská, nacházející se prakticky v centru Olomouce. Developerský projekt je naprosto specifický ve svém důrazu na propojení organické architektury s přírodou a zachování prostoru. Zde se budete cítit neuvěřitelně volně, komfortně a příjemně jako nikdy předtím.

Funkcionalismus a luxus, to jsou Vily Týneček

Máte již dost bydlení v bytech a toužíte po vlastní zahradě a soukromí? Pak se podívejte na exkluzivní projekt Vily Týneček, kde se snoubí futuristická jednoduchost a elegance s funkcionalismem, geometrickou přesností a použitím jednoduchých prvků, které si oblíbí muži i ženy napříč všemi věkovými kategoriemi. Vily se samozřejmě nacházejí v nadstandardně vybavené lokalitě, kde je na dosah vše, co je pro denní potřeby nezbytné.

Vlastní vila v samém srdci Olomouce, autor: rebyVlastní vila v samém srdci Olomouce, autor: reby
Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality