26/1
Pohodlný interiér ve vašem stylu

Pohodlný interiér ve vašem stylu

26. ledna 2017 v 15.00, Nové byty, Nové domy, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Jaký je pohodlný interiér? Prostředí s praktickými a přitom stylovým vybavením, které ladí s vaším vkusem. To je magická formulka pro pohodlí. Jak ji docílit? Inspirujte se s námi!

Nejen barevnost zdí, podlahoviny a oblečení oken je totiž podstatná. Mimo drobných doplňků hrají velikou roli i další kousky nábytku většího či menšího. Jen tak je interiér celistvý, dostatečně praktický a pohodlně využivatelný.

Co dneska frčí za styly?

  • v popředí je skandinávský styl
  • na druhé příčce retro styl
  • na třetím pak sedí puristický styl
  • čtvrtý je country (venkovský)
  • jako pátý se umístil romantický styl
  • šestou příčku obsadil rustikální styl

Na první tři práskneme, jak interiér v těchto stylech zařídit.

Pohodlný interiér ve vašem stylu (http://www.realitymag.cz)

Skandinávský styl

Ten je především o dřevě. Ale pozor! Nejlépe a jedině světlém dřevě. Jeho typickými znaky při jsou světlé dřevo, bílá a černá barva, jednoduché čisté linie, praktičnost a snadný úklid (tedy žádné zbytečné serepetičky), jen stylové a funkční (i ty dekorativní kousky se zde žádají jako funkční), v textiliích může a nemusí být barevnost. I když ta dodá interiéru na živosti a jakési pohodovosti.

Pohodlný interiér ve vašem stylu (http://www.realitymag.cz)

Retro styl

Retro styl je jakoby návrat zpět. V interiéru, který chcete zařídit retro stylem, by to měly být kousky představují léta minulá –z do doby 50 . – 70. let 20.století. Z materiálů volte chrom, vinyl a umakart. Spolu s plastem, metalickým zabarvením, je vhodné využít geometrické tvary na nábytku, textiliích, kobercích i zdech. Správné retro barvičky jsou objevuje šedá ve všech odstínech, žlutá v všech odstínech a pak zelená, oranžová a červená  – také ve všech odstínech.

Pohodlný interiér ve vašem stylu (http://www.realitymag.cz)

Puristický styl

Je hodně podobný skandinávskému ve své čistotě (pure-čistý). Což znamená maximálně čistý styl, který klade důraz na zajímavý detail. Opět tu hraje prim bílá barva, v kombinaci s dřevěnými prvky, ale přidává se kůže. Vše je sladěno tón v tónu, je zde viditelné minimum barevnosti. A také minimum doplňků (ideálně shodě laděných) a samotných kousků nábytku. Roli hraje kvalita ne li přímo luxus.

Příště si povíme něco o dalších stylech.

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality