18/5
Jak rychle a efektivně změnit interiér?

Jak rychle a efektivně změnit interiér?

18. května 2020 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Toužíte po inovaci interiéru. Zdá se vám vaše bydlení fádní a okoukané? Zkuste jednoduše a snadno interiér změnit. S cool a designovými tapetami to je možné. S cool tapetami můžete za pár chvil vykouzlit zcela nový ráz interiéru, pokoje či dalších prostorů. Zpříjemněte si čas doma výběrem té správné tapety online, objednejte a zvelebujte.

České designové studio Wall1 se sídlem v Brně je malý kreativní tým, který vytváří více než třináct let originální vliesové tapety – obrazové (vzor tapety do rozměru), rolové (jednotlivé rolky s opakujícím se vzorem).

vliesová tapeta Klam

vliesová tapeta Klam

Mimo tapet do soukromých prostor (byty a domy) a veřejných prostor (kanceláře, hotely, restaurace, obchody, školy) se věnují i dětským tapetám. Na triku mají něco přes pět stovek tapet a mnoho spokojených zákazníků. Zařadíte se mezi ně i vy?

vliesová tapeta Cône 01

vliesová tapeta Cône 01

Co Wall1 nabízí?

Ryze české a u nich navržené a vyrobené tapety. Pro tisk tapet využívají ve Wall1 eko technologii, která je šetrná k přírodě a nabízí špičkovou kvalitu tisku, přičemž splňuje ekologické normy. Tím dostáváte vždy velmi kvalitní, a přitom prodyšnou tapetu.

vliesová tapeta Diagonal 03

vliesová tapeta Diagonal 03

Na přání vám zašle vzorek vybrané tapety, abyste nekupovali „kočku v pytli“. V případě zájmu vám upraví či změní rozměry role tapety, upraví motiv nebo doladí barevnost. Prostě vám vytvoří tapetu na míru tak, abyste byli spokojeni. Navíc vám i poradí se samotnou instalací, údržbou a třeba i doporučí zručného tapetáře. Ovšem realizovat se můžete i sami.

vliesová tapeta Angle

vliesová tapeta Angle

Originální bydlení

Dá se říci, že tapety WALL1 nejsou obyčejnou interiérovou dekorací a obměnou prostoru ale přímou novou a neotřelou definicí vašeho příbytku, domova či pokoje. Tapety lze využít jen na jednu zeď, čímž ozvláštníte a posunete místo o level výše, anebo jimi pokrýt celý daný prostor.

vliesová tapeta Bananas

vliesová tapeta Bananas

Tapety Wall1 lze využít kam si jen vzpomenete. Mimo koupelny a míst s vyšší vlhkostí. Tapety mají snadnou instalaci i údržbu. Můžete si vytvořit do detailu vyladěný obývací pokoj, kuchyň plnou svěžesti, předsíň s energií, nebo hravý dětský pokoj či klidné zátiší ložnice. Zkrátka vždy originální bydlení dle vašich představ.

vliesová tapeta Biscuit

vliesová tapeta Biscuit

Jak si správně vybrat tapetu?

  • Ujasněte si, co chcete
  • Zvolte si barevnost
  • Vyberte motiv
  • Určete so rozměry
  • Spočítejte si, kolik rolí budete potřebovat

A nakonec to nejlepší – rozměry a barevnost lze upravit

vliesová tapeta Bilog 03

vliesová tapeta Bilog 03

K mání jsou rolové tapety s opakujícím se vzorem, nebo obrazové tapety s pevným vzorem do rozměru (420 × 270 cm, 270 × 270 cm a 150 × 270 cm). Na přání lze rozměr mít i jiný – na míru. A pokud se trápíte dna tím, kolik rolí budete potřebovat a nevíte přesně, i tady je ve Wall1 řešení – prostě jim napíšete rozměry vaší stěny nebo stěn (šířka a výška) na e-mail tapety@wall1.cz, a s výpočtem vám rádi pomohou.

Sekli jste se s barevností? Nezoufejte, protože u většiny vzorů tapet je možné upravit jejich barevnost. Tyto tapety patří mezi tzv. obarvitelné a ve Wall1 vám tapetu zdarma obarví a zašlou e-mailem barevný náhled na schválení.

vliesová tapeta Aquaduct

vliesová tapeta Aquaduct

Pokud i potom stále váháte, zdali odstín je ten správný, mohou vám zaslat vzorek tapety do ruky, abyste se ujistili, že například vaše představa nebeské modré nebo světle zelené je opravdu to pravé ořechové. A i dodání je rychlé – bývá v řádu dní – do pěti pracovních dní, přičemž cena role o rozměrech 72 × 540 cm (šířka × výška) činí 2 178 Kč.

Tak co, zkusíte tapety od Wall1?

  • Zdroj foto: Wall1
  • Úvodní foto: vliesová tapeta Bono
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Bazény ke každému domu jedině od Mountfieldu.

Chcete prodat Vaši nemovitost za maximální možnou cenu? S Eurodražbami.cz prodávejte nemovitosti pomocí aukcí bez dodatečných nákladů a provizí. Rychlý a kvalitní způsob jak prodat Vaši nemovitost.

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality