22/6
Jaro a léto už jsou tady! Je čas vyměnit holé stěny za barevné tapety!

Jaro a léto už jsou tady! Je čas vyměnit holé stěny za barevné tapety!

22. června 2021 v 00.00, Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy

Slunečné počasí a teplé dny lákají do přírody a k tomu, abychom sáhli po barevnějším oblečení. I lookem dáváme najevo, že vítáme jaro a léto. Udělejte to i se svým domovem. Vyměňte holé a bílé stěny za barevné díky tapetám!

Pomohou vám tipy na tapety značky Wall1. Je to české designové studio se sídlem v Brně. Tam v malém kreativním týmu vytváří již více než třináct let originální tapety, a to obrazové (vzor tapety do rozměru), nebo rolové (jednotlivé rolky s opakujícím se vzorem) i dětské tapety.

A právě barevné tapety, respektive moderní obrazové tapety pro takříkajíc jarně letní naladění vašeho domova vám nyní představujeme.

Greenhouse01

Obrazová tapeta greenhouse 01 je vyrobena z vliesu, v barvách bílá, modrá, zelená, žlutá, hnědá, oranžová, černá. Vyjde vás na cenu od 3 400 Kč dle rozměrů a velikosti.

OM

Obrazová tapeta pojmenovaná Om, tojí rovněž od 3 400 Kč dle rozměrů a velikosti. Obsahuje barvy bílou, modrou, zelenou, žlutou, červenou černou, oranžovou, šedou a fialovou. Materiálem tapety je vlies.

Mounntejn 01

Krásná obrazová a vliesová tapeta mounntejn 01, v barvách bílá, modrá, zelená, žlutá, červená, oranžová, černá, růžová, přechod, šedá, fialová, glitch, vás vyjde také od 3 400 Kč. A cena se odvíjí od rozměrů a velikosti.

Nox 01

Jemná, a přitom velmi zajímavá obrazová tapeta nox 01, v níž objevíte barvičky jako zelená, žlutá, oranžová a přechody mezi nimi. Cena činí od 3 400 Kč dle rozměrů a velikosti.

Suthen

Tak trochu retro obrazová tapeta z vliesu, pojmenovaná Suthen, obsahuje barvy bílou, modrou, červenou, krémovou, černou a růžovou. Vyjde vás na cenu od 3 400 Kč dle rozměrů a velikosti.

Nevybrali jste si? nevadí! Další nálož obrazových tapet najdete na e-shopu Wall1.

  • Úvodní foto: obrazová vliesová tapeta poète 01, od 3 400 Kč dle rozměrů a velikosti
  • Foto: Wall1
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

Reality Magazín

Reality Magazín

Reality Magazín je nově vzniklý projekt, který si klade za cíl mapovat český, slovenský a částečně také zahraniční trh s realitami. Sloganem našeho realitního magazínu je příznačné trojslovní spojení „domy, byty, reality“. Tyto tři slova přesně vystihují obsahovou náplň Reality Magazínu.

Chceme naše čtenáře informovat o nově vystavěných domech a bytech v celé ČR, o architektonic­kých zajímavostech současnosti i těch z dob již minulých. Zaměříme se také na profily českých realitních kanceláří a budeme pro naše čtenáře sledovat novinky v oblasti výstavby, revitalizací, zateplování a jiných.

Pevně věříme, že náš Reality Magazín vám pomůže se zorientovat na trhu s nemovitostmi, pomůže vám vybrat si tu správnou realitní kancelář a třeba vám dopomůže i k lepšímu bydlení.

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní rohové sedací soupravy do každé domácnosti.

Hledáte nové bydlení či byt na investici? Prohlédněte si novostavby v celé ČR a vybírejte z široké nabídky bytů, domů a pozemků na prodej.

Barové židle za skvělou cenu najdete na e-shopu Hawaj.cz

Je libo 2+kk, 3+kk nebo i větší a nové byty Praha? Určitě si vyberete!

Ikdyž se již v poslední době reality Praha tolik nestaví, stále je bydlení v nich velmi výhodné.

domy, byty, reality